- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
6
Łapcie tierlistę wyborów prezydenckich 2025:
https://tiermaker.com/create/wybory-prezydenckie-w-polsce-2025-13-kandydatw-17706069
https://zapodaj.net/plik-XMB2eVBHVq
@Comentateiro @misterio @michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @Roobo @July_6_BcN @barcelonaLM
1
@Kgorecki2500 Senyszyn zdecydowanie za nisko ;
0
@Kgorecki2500 Dlaczego chcesz deportować Pana Brauna i Pana Maciaka do Białorusi?
5
@maroon Też tego nie rozumiem, zdecydowanie więcej kandydatów trzeba tam deportować, a nie tylko tę dwójkę.
0
@maroon Maciak by się ucieszył akurat
1
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/images/0965c0c92f0e3.png
1
@Kgorecki2500 Senyszyn wyżej, Stanowski po środku, reszta "zły kandydat".
0
@Kgorecki2500 Wypowiadał się na ten temat czy to tylko Twoje domysły? Nadal nie przedstawiłeś argumentów.
3
@Kgorecki2500 to chyba tak
https://zapodaj.net/plik-FHlsvld8Lm
0
@maroon Biorąc pod uwagę, że jest "pacyfistą" i bardzo nie lubi obrażania JE Putina to wiesz :p
A poza tym to moja tierlista
4
@Kgorecki2500 piękne to będą wybory xD
https://zapodaj.net/plik-hk2oDbAq1S
0
@Kgorecki2500 "bardzo nie lubi obrażania JE Putina" - a po czym to wywnioskowałeś? Jeśli chodzi o słowa na debacie to on nic takiego nie powiedział, tylko skamlący czihuahua to ludziom wmówił - jak widać skutecznie. A co ciekawe Pan Maciak dopuścił się tylko tego, co wielu ludzi w Polsce już robiło - czyli krytyka słów o wdeptywaniu w ziemię
2
@Kgorecki2500 https://zapodaj.net/images/fab59cdc51877.png
1
@Kgorecki2500 https://tinypic.host/image/1000013918.3uJ0Jd
1
@Kgorecki2500 Jedyny słuszny wybór.
https://zapodaj.net/plik-QdzAN8bmuq