- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
23
I to jest ciekawy news!
3
@macio_944 Wydaje mi się, że kiedyś czytałem, że teoretycznie czerwone karły powinny tworzyć lepsze miejsce do ewolucji życia w tym sensie, że one dłużej będą się "wypalać", niż Słońce. Może kiedyś dla ludzkości będzie to kierunek ucieczki?
1
@macio_944 skopiował informacje od doktora z tiktoka.
3
@misterio To są absurdalne ilości czasu, więc kto wie - może kiedyś znajdziemy jakiś sposób by się sprawnie przemieszczać w kosmosie w tak odległe rejony. Póki co nawet ciężko sobie to wyobrazić, ale ludzkość może kiedyś osiągnie kolejny etap w skali Kardaszowa co pozwoli na tak śmiałe kroki, wszak mówimy tutaj o miliardach lat w większości ciągłego (miejmy nadzieje) rozwoju. Ale i tak w kontekście danej cywilizacji jest mnóstwo zmiennych jak wojny, zmieniający się klimat, zagrożenia pochodzące z kosmosu, czy wiele innych. Dlatego piszę tutaj o możliwie idealnym, wręcz utopijnym scenariuszu.
7
@misterio z jednej strony tak, ale z drugiej strony, to w większości czerwone karły są niestabilne, a otaczające je ciała niebieskie są narażone na wyrzuty słoneczne i śmiertelne dla życia dawki promieniowania
0
@misterio problemem tej konkretnej planety jest siła grawitacji. Mówiąc o tej planecie, pierwszym ludziom na niej było by koszmarnie ciężko i prawdopodobnie długo by nie pożyli, a ewolucja również by trochę potrwała zanim dna ludzkie by się dostosowało.