- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
1
Ferran teraz wchodzi, cały na biało, prowadzi nas do trypletu i odsyła Lewego na ławkę na następny sezon.
0
@kanver_ na biało to w jego przypadku niekoniecznie.
0
@kanver_ https://tenor.com/pl/view/ferran-ferran-tiburon-ferran-barcelona-fc-barcelona-ferran-torres-gif-12713275306045132165
0
@kanver_ żeby się nie spalił psychicznie to będzie dobrze. Grać w piłkę potrafi. Obawiam się trochę na ten Inter jednak w niskim bloku z bardzo mocnymi stoperami jak sobie taki profil napastnika poradzi, ale w sumie w tym meczu mamy dużo większe problemy niż profil napadziora skoro w podstawie wyjdzie pewnie Martin.
1
@ViscaelBarca2007 tak szczerze to bym się nie zdziwił jeśli by Flick kombinował z Raphinha na lewym wahadle jeśli Martnowi nie będzie dalej szło
0
@kanver_ Ferran gra dobrze tylko 15 minut nie ważne czy z ławki czy od początku meczu. Potem totalnie znika.
0
@kanver_ żeby Ferran odesłał Lewego gdziekolwiek, to by musiał chyba go połamać na treningu, bo piłkarsko to podjazdu nie ma do Lewego
0
@BORO_12 niby jest to opcja, ale problemem jest to, że jesteśmy tak naprawdę w ostanim miesiącu sezonu i ciężko wdrażać jakieś większe zmiany tym bardziej, że przez cały sezon budowaliśmy zespół w konkretnym systemie gdzie każdy nawet zmiennik wie dokładnie co ma grać nawet jeśli robi to dużo gorzej niż podstawowy zawodnik. Z resztą polecam ostatni odcinek UTDLR naszej redakcji na yt. Fajnie o tym Maciek Miko mówi i ja się pod tym podpisuję. Jak niech chcesz całego przesłuchiwać bo jest dosyć długi to szukaj gdzieś w drugiej połowie podcastu.
1
@ViscaelBarca2007 może zobaczę później.
Z celta już Flick testował to w końcówce. Martin strasznie ogranicza nasza grę więc albo odmrażamy Forta co jest bardzo wątpliwe albo próbujemy z Raphinha. Z Martinem będzie ciężko