- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1244 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1244 Culés
17
Ćwiąkała mnie dzisiaj dość mocno zirytował podczas najnowszego materiału o El Clasico. W paru kwestiach się zgadzam m.in. oczywiście słusznie potępiał RMTV, czy fajnie opisał poszczególnych piłkarzy jednej jak i drugiej drużyny.
Ale gdy zaczął mówić o wtopach wizerunkowych Realu (obrażeni na ZP, odpały Viniciusa, odpały w ostatnim meczu etc.) to określił, że Perez po prostu kieruje takie reakcje tylko i wyłącznie do swojego elektoratu i generalnie narracja płynie taka, że nie powinno to za bardzo nikogo dziwić (przynajmniej ja to tak odczytałem). Totalnie inny ton wypowiedzi niż gdy dokładnie o tym samym mówił o Laporcie, że Laporta też chce trafić do konserwatywnego elektoratu.
Ciężko nie odczuć wrażenia, że Realowi się dostało - ale znowu nie tak bardzo jak powinno i każdy inny klub, włącznie z Barceloną byłby dużo bardziej piętnowany w takim materiale niż Real, w tym Laporta i mniej byłoby gadania, że częścią wspólną są sędziowie, a więcej co X klub robi źle.
Znów mam wrażenie, że PR Realu jest na absurdalnie wysokim poziomie i to działa na większość dziennikarzy na świecie. Real może więcej. Realowi wybacza się więcej.
2
@macio_944 Przerzuć się na Ekstraklasę.Tutaj nie ma takiego klubu z takim PR, no może jeden ale niewiele więcej.
1
@FcPortoFan1999 Tam w ogóle nie ma żadnego PRu :v
1
@FcPortoFan1999 pijaru może w ex nie ma, za to w piłkę też nie grają
2
@Safrani Ale za to są emocje. @macio_944 Dlatego Real boi się dołączyć do tej cudownej ligi.W szczególności taki Vinicius.
2
@macio_944 są podwójne standardy, Ćwiakała śmieje się z ,,socjologicznego madridismo" i mówi że bardzo nie lubi Laporty za takie przekazy a Pereza wgl nie rusza kiedy ich zawodnicy czy telewizja zachowuje się jak najgorsze świnie
1
@macio_944 Fatalny sędzia, fatalnie poprowadził wedle św. Tomasza vs Kanał Zero eksperci - udźwignął mecz, mógł dać więcej kartek ale ogólnie OK