- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
9
+1.
0
@blakkudium
A ja uważam że nie.
0
@Who_you_mam Dlaczego?
0
@blakkudium Wąska kadra ale jak Raphinhia gra kupę od kilku miesięcy to Zamiast dać więcej minut np Viktorowi to kisił go na ławce a później daje go by ratował półfinał.
0
@FCKubanczyk89
Dlatego że w przyszłym sezonie to nie będzie tak dobrze wyglądać jak w tym.
0
@Roobo Dlatego wąska kadra jest w dużej mierze czynnikiem, czemu Raphinha kopie się od tygodni po czole, pomimo robienia dobrych liczb. Brak LS do rotacji na lewej stronie, brak LO/PO na poziomie. Wszystkiego nie można uzupełniać akademią. Potrzebne są też transfery na już.
0
@blakkudium Sezon się nie skończył a zbijasz na straty jeszcze jeden puchar, a nawet następny. Podaj mi liczby w Lotto a skreślę. Proszę Cię.
0
@FCKubanczyk89 Gdzie ja skreślam Barcę, jeżeli chodzi o walkę o mistrzowsko? Co do wpisu, to jest on celny, bo Barca nie walczy już o wszystkie trofea w tym sezonie.
0
@blakkudium Swoim mentalem przy doborze składu po meczu. Takie statystyki można po skończeniu sezonu. Ale teraz? Co to da obecnie?
0
@FCKubanczyk89 Podkreśliłem tylko, że kadra jest wąska i brakuje zawodników do rotacji, wymieniając pozycje, gdzie najbardziej to widać. No chyba, że Kounde, Yamal grający wszystko od deski do deski przez cały sezon jest czymś normalnym. Martin, pomimo 2 asyst dzisiaj, nie jest zawodnikiem na ten poziom. Celowo napisałem o LS, bo wtedy Raphinha mógłby grać na 10tce (Olmo ze swoim zdrowiem sam spisuje się na zawodnika rotacyjnego) lub częściej odciążać Yamala na PS.
0
@blakkudium No ok, każdy to wie, szacun, że Flick i ekipa doszli tak daleko.
0
@FCKubanczyk89 Dokładnie. Ja jestem bardzo wdzięczny Flickowi, że stworzył konkurencyjny zespół na miarę LM. Dołożył przygotowanie fizyczne, styl, trofea.