- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 767 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 767 Culés
0
Lapcio… nie tu droga. Barca nie przegrała przez sędziów. Barca miała 2:3, awans i 2min. Brakło doświadczenia i wyrachowania. Wygrał hazard i brak kalkulacji. Nie sędziowie nam dali bramkę na 3:3, i nie sędziowie w dogrywce dali bramkę na 4:3. Wlasny egoizm, własna chęć bycia gwiazdą, własny brak koncentracji i własny brak doświadczenia. To zabrało finał LM. Reszta to historia i gdybanie.
0
@Kyonego nieprawda. Jakby Inter zdobył bramkę bez faulu w ataku to tak by było, ale tu był błąd sędziego. Tyle w temacie.
0
@Matt_i1992 gdyby Yamal przetrzymał piłkę i nie strzelał na pałę nie było by akcji. Tyle w temacie. Przegrał brak doświadczenia. Mieliśmy 3:2, mieliśmy całkowitą kontrolę, 2min do końca, piłkę w narożniku boiska pod polem karnym Interu. Przegrał brak doświadczenia i boiskowego cwaniactwa, w skrócie młodość. Nie drużyna, nie sędzia, nie pojedynczy zawodnik. Brak doświadczenia, tyle i aż tyle.