- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 696 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 696 Culés
2
Lenglet.
KDB.
1
@blakkudium ależ te smrody po bartomeu będą się jeszcze ciągnęły...
0
@blakkudium atletico za przeproszeniem dziada z siebie robi ale to dobrze sprzeda się go ( do Anglii) a atletico straci najlepszego obrońcę w tym sezonie
0
@blakkudium Lenglet do Napoli!
0
@FcPortoFan1999 Niech idzie!
@Xxxbarca4ever Atletico chce ściągnąć Hancko i/lub Romero ze Spurs. Raczej sobie poradzą bez Lengleta (i możliwe, że bez Gimeneza). Sam Lenglet może mieć trochę gorzej ze znalezieniem fajnego klubu latem, bo do Arabii mu nie śpieszy.
1
@blakkudium Może akurat Flickowcom by się przydał taki pewny siebie Clement?
0
@FcPortoFan1999 No raczej nie, raczej nie.
0
@blakkudium tak... W następnym sezonie na pewno już sobie poradzą .... Tylko muszą wydać kolejne 200 milionów. Kupią kolejnego gallaghera za 50 baniek
0
@Xxxbarca4ever Ponoć w to lato, mają jeszcze raz pofolgować sobie z wydawaniem hajsu. Ponoć Baena też jest na ich radarze.
0
@blakkudium Siadło by jak cholera!
0
@FcPortoFan1999 Siadłoby w jakieś Arabii, do której nie chce iść!
0
@blakkudium taaak baene odda Villa za gorsze .....
0
@blakkudium Jeszcze za młody na Arabię!
0
@Xxxbarca4ever Nie no. Tutaj raczej wchodziłaby kwota w okolicach jego klauzuli, czyli ok. 60 mln €.
@FcPortoFan1999 Nie! Wiek ma idealny!
0
@blakkudium Jeszcze nie ma 30 lat!
0
@FcPortoFan1999 Za miesiąc będzie miał!
0
@blakkudium Ale obecnie nie ma!
0
@FcPortoFan1999 Jak sezon się skończy, bo będzie miał!
1
@blakkudium W tym sezonie nie ma i mieć nie będzie!