- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
10
Włączylem z ciekawości tę debatę.
Chryste Panie. Ale Woch zezłomował Hołownię xD
Klęska totalna xD
Też widziałem bardzo dobry cios Zandberga w kierunku Mentzena. Wyszło mu to naprawdę nieźle! :)
Jak tak ich słucham, to rzeczywiście Zandberg i Mentzen najlepsi, ale Woch zdecydowanie powyżej oczekiwań.
Nie wiem, jak było przez pierwsze 2h (czy od której to trwa), ale ostatnie 20-30 minut, to w sumie orka po Hołowni xD
2
@michal26 Jeszcze to "Pan mi przerywa w moim czasie", a tu czas nadal Wocha xD
1
@michal26 mam nadzieję, że Zandberg zakręci się powyżej tych 5%, zasługuje, bo mówi o ważnych sprawach
0
@Deathwing112 Nie no tu akurat mógł się pomylić. Nie żebym go bronił ale jednak.
1
@Deathwing112 no dzisiaj to chyba Hołownia przekreślił tą debatę całkowicie swoje szanse na 3 miejsce, ale i...na 4 miejsce.
Przecież on a Zandberg, to jest przepaść.
Przegra i z Zandbergiem i z Biejat, a i Braun może zaskoczyć.
Jezu. Serio. Wisi mi, kto będzie Prezydentem, bo i tak będzie dramat.
Jedyne, co w tych wyborach jeszcze chcę, to Sławek +15% i Hołownia jak najniżej. Najlepiej za Zandbergiem, Biejat i Braunem xD
0
@michal26 Mogę się mylić ale moim zdaniem Szymon Hołownia skończy 4.
1
@Matheu12 tak. Lewica jest niezbędna. Zandberga po prostu lubię, bo on wierzy w to, co mówi i tym żyje. Tak, jak Mentzen żyje i robi, to co mówi i wierzy w to. Tych dwóch (i ich formacje) są potrzebne.
0
@Stinger_ zależy, jaki będzie odbiór dzisiejszej debaty. Jeśli będzie się niosło, to i na szóste, siódme może spaść, bo tam naprawdę niewiele brakuje, a frekwencja będzie bardzo niska (silny Mentzen, Braun, Biejat i Zandberg)