- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
3
Justyna Steczkowska ma 4 oktawy, tak jak np Celine Dion, a niektórzy mówią, że się drze. XD to, że coś Wam się nie podoba czy tego nie rozumiecie, nie znaczy, że ktoś się drze. Drą się kibice na stadionie.
0
@clyde mi sie podobało, z jajem
2
@clyde Wyciągała przez ponad połowę kawałka, o to chodzi
4
@clyde Dla mnie się drze ale okej.
0
@clyde, to że ma 4 oktawy to nie znaczy, że występ Jej może po prostu nie wyjść, to tak na świeżo, aczkolwiek nie mam wykształcenia muzycznego, więc to tylko subiektywna ocena.
1
@Nazio_87 taki styl piosenki i tyle, lepsze to niż te Luny i Brzozowscy co śpiewać nie potrafili. Wstydu nie ma.
0
@clyde
Porównywanie Justyny do CD, to już niezła odklejka...
Poza tym, Celine Dion w swoich piosenkach, w których się drze używa jeszcze coś, co dla Steczkowskiej jest obce...używa wielu innych słów.
0
@clyde wstydu nie będzie, jak nie zajmie ostatnich 5 miejsc.
1
@norbi77 Justyna dykcyjnie fatalnie. Wybrano taki utwór, gdzie ja kompletnie nie słyszę co śpiewa.
0
@norbi77 nie porównuje ich dorobku artystycznego tylko to jaki mają zasięg głosu i to Ty się odkleiłeś jak tego nie widzisz. XD Celine i Justyna mają 4 oktawy i to jest fakt, czy norbi77 to uznaje czy nie.
0
@clyde
Uznaję to co słyszę...słuchając CD delektuję się jej głosem, słuchając JS muszę przyciszyć tv, żeby głośniki wytrzymały i psy w mieście nie zaczęły szczekać.
0
@norbi77 masz wykształcenie muzyczne? Bo akurat trenerzy głosu ocenili Justynę fantastycznie. Wielokrotnie podkreślano po półfinałach, że głosowo Justyna wypada świetnie. Ja podaję fakty o oktawach i znawcach muzyki, a Ty gadasz o szczekających psach na jej muzykę.
0
@clyde
Jak głosowo wypada świetnie i potrafi tylko się drzeć, to może powinna w operze robić karierę?
Przenośnia (o psach)- wiesz co oznacza?