- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
3
Wczoraj @Toretto pisał, że jego przyjaciel, wielki fan Liverpoolu mówi mu, że Diaz to placek, cienias itp.
Dzisiaj spytałem innego wielkiego fana Live o opinię. Oto ona:
Świetny technik, który bardzo dobrze czuje się w grze na jeden kontakt. Może grać na każdej pozycji w ataku i wszędzie wypada bardzo dobrze. Potrafi grać obiema nogami. Bardzo szybko podejmuje dobre decyzje na boisku. Generalnie w takiej La Liga byłby bardzo dobry na wszelkie autobusy. On potrafi zrobić różnicę na boisku.
I tak mnie teraz zastanawia. Czy przyjaciel @Toretto i mój kumpel to ten sam Liverpool oglądają?
Na ile ja Diaza widziałem, to bliżej mi do zdania mojego kumpla.
3
@Safrani Śmiejesz się, a to samo jest na LR podczas meczów przecież :D
1
@Safrani co widzę opinie to jeszcze mu się dodaje lat do metryki i kolejnych milionów do potencjalnej kwoty transferu xD
0
@Safrani byłem na żywo na meczu na Anfield i reprezentował się świetnie również w grze bez piłki. Mi chodzi o stosunek ceny do wieku. Przecież kwota między 70-80 za niemal 29 letniego gracza to tragiczny deal. Jesli zagra 4 lata na poziomie to byłby super wynik. 50-60 milionów ok, ale nie więcej
1
@ViscaelBarca2007 ale ona ma 28 lat, czyli spokojnie 4-6 lat gry na wysokim poziomie. Co do pieniędzy się nie wypowiadam, bo nie znamy kwoty ewentualnego transferu.
0
@Eto'o9 R10 ale nie znamy kwoty transferu. A pismakom nie wierzę za grosz
0
@Safrani jak widać opinie ekspertów są podzielone :D ja jak mówiłem sam nie oglądałem w ogóle meczów LFC poza dwumeczem z PSG, ale tam nikt z lfc nie błyszczał nawet salah.
Swoją drogą, ktoś się orientuję dlaczego on chce odejść lub dlaczego LFC go tak chętnie wypycha?