- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1557 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1557 Culés
1
Kursy coraz bardziej przechylają się w stronę Nawrockiego
1,75 Nawrot
2,05 Trzask
3
@mekston .
Dopiero jest środa. Poza tym w Rumuni było podobnie. Ten cały Simom tam miał wygrać w cuglach, a potem libki zrobiły mega frekwencję (tego się też spodziewam w Polsce) i koleś przegrał, a niby miał wygraną w kieszeni.
2
@JoeBlack Z tego, co czytałem, to Simion nie brał udziału w debatach. Jego kontrkandydat mówił do pustego stanowiska, a sam Simion w tym czasie odwiedzał Polskę.
2
@mekston kiedys mialem kupon na 100 k do wygrania zepsuł mi go jeden typ po kursie 1.30 :D także z tymi kursami to tak ostrożnie:)
3
@Zoker
Coś tam też słyszałem, że gość był tak pewny wygranej, że trochę olał kampanię. Był chyba też we Francji gdzie oskarżał Maacrona o ingerencję w wybory.
0
@mekston I bardzo dobrze
0
@Kinginiesta tendencja jest istotna - przy wyborach szczególnie
0
@JoeBlack nie no, sytuacja w Polsce i Rumunii to kompletnie inne sytuacje
0
@mekston
Może i inna, ale niestety nie ufam wyborcom Mentzena, a szczególnie Brauna. Wynik moim zdaniem jest sprawą otwartą i zależy przede wszystkim od mobilizacji każdej ze stron oraz ile wyborców powyższej dwójki pozostanie w domach.
0
@JoeBlack jest otwarty ale faworytem i to niemałym jest Nawrocki na teraz
Na razie to ruchy po 1 turze grają na jego korzyść
0
@mekston
Nie wiem. Ja wielkim zwolennikiem KN nie jestem, ale jak pomyślę co Tusk zrobi mając pełnię władzy to mnie w brzuchu ściska.
Poza tym nagonka medialna na Nawrockiego przybiera na sile: kawalerka, neonaziści teraz jakieś tatuaże. Zwyczajnie jestem sceptycznie nastawiony, bo wiem, że lewica potrafi się mobilizować, a z tą prawicą różnie bywa.
0
@JoeBlack te tematy już były przy pierwszej turze i ostatecznie jak widać nie miały wielkiego znaczenia. Kwestia oskarżeń neonazizmu i tatuaży to raczej prawicy nie odciągnie a baaa może zadziałać pozytywnie szczególnie dla elektoratu Brauna
Dodatkowo patrząc po pierwszej turze to większy % dużych miast głosował niż wsie - co tez jest pozytywnym sygnałem dla KN.