- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
8
Powiem wam, że z jednej strony politycy są jacy są, ale obserwując w weekend:
1. wyborców Trzaskowskiego podczas marszu,
2. wyborców Nawrockiego i Konfederacji po wiadomym wyjściu na rozmowę i piwo,
to chyba zaczynam rozumieć tych polityków trochę, dlaczego są tak słabi, miałcy, nieskuteczni etc. Może to nie tak, że nie umieją, tylko może zwyczajnie nie chce im się? Mając taką patologię jako swój główny elektorat wcale im się nie dziwię, że nie chcą dla nich spełniać obietnic wyborczych ani pracować na rzecz poprawy państwa...bo po co? ten margines społeczny jasno pokazuje, że nie zasługuje na wygodniejsze i lepsze życie, a i może nawet na własne państwo. Dla takich ludzi też by mi się nie chciało starać.
1
@Destroyer_of_Worlds może coś w tym jest..
5
@Destroyer_of_Worlds tylko że nasze państwo się poprawiło przez 30 lat niesamowicie :D to coś tam chyba robili jednak
0
@Destroyer_of_Worlds z ciekawości... a co robili zwolennicy Trzaskowskiego podczas marszu?
3
@Bykunn Ja to zapiszę jednak na konto obywateli, którzy rozwijali ten kraj nie dzięki działalności polityków, a raczej pomimo ich działalności.
1
@maroon no być może ale to trochę naciągane. Mało który kraj rozwijał się aż tak szybko. To albo mamy jakichś wybitnych w skali świata obywateli albo jednak coś tam się tym politykom udało (oczywiście można było lepiej z tym się nie kłócę)
1
@Bykunn Efekt wejścia do UE zrobił swoje. Wiele sprzyjających aspektów służyło rozwojowi i uważam że bardzo niewiele było w tym zasługi polityków. Moim zdaniem bardziej przeszkadzali niż pomagali.