La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1996 Culés

3



Bór.

@mekston @Adran360 @Kessie @Kapitan hawk @ViscaelBarca2007 @BORO_12

17

@blakkudium Bór to dzban. Lepiej prawie emerytowanego piłkarza po pełnym sezonie w walce o wszystko i po kontuzji zajechać

konto usunięte

1

@blakkudium ogólnie po części można się z nim zgodzić. Ale Bór oceniający innych jak powinni się zachowywać honorowo, lojalnie i wiernie po jego przygodach tu i tam..... xD

2

@blakkudium
Czemu Lewy nie zakończy gry w kadrze?
Będzie mógł odpoczywać, nie będzie użerał się dziennikarzami w Polsce, a z reprezentacją sukcesu raczej nie osiągnie, a swoje dla niej zrobił....same plusy.

1

@blakkudium Borek vs Lewy-Fame MMA 123.

0

@Deathwing112 Mimo wszystko Mateusz Borek akurat teraz trochę racji ma bo jednak sezon w Barcelonie był rozstrzygnięty, a tutaj mamy do zagrania mecz nawet być może o udział co najmniej w barażach.

Kiedy Borek przesadza to jedno ale akurat teraz myślę że wiele osób nie do końca rozumie tą decyzję tym bardziej, że to eliminacje MŚ, a nie mecz towarzyski czy w Lidze Narodów.
Ja staram się to zrozumieć bo Lewandowski ma swoje lata ale jednak, jeden bardzo ważny mecz, a później wakacje. Szkoda.

1

@Deathwing112 Januszexy i tak będą bić mu brawo, bo Lewy zły i niedobry.

@norbi77 Obstawiam, że dotrwa do końca eliminacji i ewentualnego Mundialu (szanse małe są, że uda się awansować) i odpuści temat kadry.

@FcPortoFan1999 Borek ma wtyki w tym świecie, to załatwi taką walkę.

@Damiain Ja bardziej rozumiem Lewego. Wieku nie oszuka, a sezon był bardzo wyczerpujący. Dodatkowo, kadra będzie miała okazję sprawdzić kolejny raz, jak będzie funkcjonować bez Lewego na tle średniego i słabego oponenta.

0

@Deathwing112 gdyby gral w realu to inaczej by gadał

0

@blakkudium Tylko pytanie czy Robert Lewandowski chce jechać na MŚ?

Bo jeśli mu nie za bardzo na tym zależy to dlaczego po prostu zwyczajnie nie powie, że kończy z reprezentacją? Wtedy nie będzie żadnych niedomówień i myślę że żadnego problemu, a tak Robert Lewandowski rezygnuje z bardzo ważnego meczu, który może zdecydować o barażach. Przecież to trochę mija się logicznie.

0

@Stinger_ Tak wnioskuję, skoro oficjalnie jeszcze nie skończył tematu reprezentacji.

Poza tym, Lewy nie zagra w meczu ze średnią Finlandią. Wiem, ze nasza reprezentacja jest jaka jest, ale takich przeciwników to bez Lewego powinniśmy dawać radę pokonać. Pewnie, gdyby chodziło o mecz przeciwko Holandii, to by nie było nawet tematu jego nieobecności.

0

@blakkudium Szczerze? Przecież w tej sytuacji to mecz z Finlandią ważniejszy od tego z Holandią.
No chyba, że liczysz, że będziemy bić się z Holandią o bezpośredni awans?

A co do tego "powinnyśmy" to ja to wiem ale tak nie jest dlatego Robert Lewandowski tak bardzo jest potrzebny na Finlandię.
Gdyby nie on to już z Litwą byłoby bez 3 punktów, zapomniałeś?

0

@Stinger_ Punkty z Finlandią są ważne, to fakt, ale nie róbmy z niej niewiadomo kogo, zwłaszcza, że sami niedawno remisowali z Litwą 2-2.

Pora, żeby też inni zaczęli brać odpowiedzialność za tę kadrę, bo piłkarzy nie mamy aż tak słabych. Buksa, który złapał niezłą formę w Danii czy Piątek po dobrym sezonie w Turcji powinni wystarczyć.

Co do Lewego, to skoro taki profesjonalista mówi, że sezon dał mu w kość to uważasz, że z Finlandią zagrałby na 100% swoich możliwości?

0

@blakkudium Ja nie robię z Finlandii nie wiadomo kogo. Po prostu przestałem bujać w obłokach i wiem, że jesteśmy na tak niskim poziomie, że dla nas ten mecz wyjazdowy będzie bardzo trudny.
To co powinnyśmy to jedno ale to co jest aktualnie to drugie i czym szybciej wszyscy zrozumieją, że nam teraz bliżej do Finlandii czy Litwy tym mniejsze rozczarowanie będzie później.

Robert Lewandowski nawet jak nie gra na 100% to i tak gra lepiej niż cała reszta razem wzięta.

1

@blakkudium MMA Panowie! MMA!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?