- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
20
Jak strzelili nam 7 bramek?
Śpiączka na początku meczu w Barcelonie.
3 stałe fragmenty. (2 rożne i karny)
Błąd Olmo.
Wał Marciniaka i VARu.
Araujo.
2
@norbi77 I brak cofnięcia obrony gdy trzeba było to zrobić.
Do tego Martin zamiast Balde
2
@norbi77 I to jest fachowa opinia, ja jeszcze bym doliczył kretyński faul Cubarsiego.
5
@norbi77@norbi77 @partymaker @Coutinho007 Araujo to już zawalił w dogrywce, której nie powinno w ogóle być. Marciniak nas przekręcił, no i wykończyły nas kontuzje. Szkoda, bo nawet w takich okolicznościach stworzyliśmy więcej okazji bramkowych, dominiwalismy i finalnie braklo nam 3min. W końcówce zamiast zagrac na czas to wyszedł brak dojrzałości. Yamal zamiast biec do narożnika to szarpał akcje żeby bramkę jeszcze strzelić w doliczonym przez co uderzył w słupek i oddał piłkę Inter owi.
0
@Coutinho007 krótko: zabrakło doświadczenia.
2
@Toretto
Będę się upierał, że Martin był faulowany i gol na 3:3 powinien być anulowany.
2
@norbi77 oczywisice, moim zdaniem również. Co lepsze mecz później w klasyku jak graliśmy z Realem była identyczna sytuacja i sędzia od razu faul gwizdnal, nikt nawet pretensji nie miał.
0
@Toretto Nie do końca Yamal oddał piłkę. Mieliśmy tam jeszcze rzut z autu, który został tragicznie rozegrany. Nie winiłbym tam Yamala, nie ma za co.
0
@partymaker ja nie mam mu nic za złe, jest młody, wyszedł brak doświadczenia. Natomiast trzeba mu to pokazać. Nie może się zawodnik ofensywny tak zachować w doliczonym czasie gdy 3min zostały do końca, a my jesteśmy w posiadaniu. Aut był następstwem straty.
0
@Toretto A jakby trafił to byłby noszony na rękach. Bezsensu się go czepiać o coś takiego, gdzie znalazłbym z 5 innych powodów dlaczego tam straciliśmy gola.