- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1163 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1163 Culés
2
już leci narracja z prawicowych środowisk, że musza koczować na granicy xDD
0
@marcin62 to ogólnie są niedoinformowani , bo Niemcy cofają zazwyczaj Ukraińców do Polski , którzy dostali azyl do najbliższe bezpiecznego państwa czyli do Polski . To znaczy że z każdego innego państwa będą transportować ich z powrotem do Polski xd
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin62 mnie tylko ciekawi czy przynajmniej jedna nielegalna osobę złapali albo czy przyłapali SG na ich przyjmowaniu.
9
@ShawnC Chyba nie wiesz co piszesz.Byłeś na granicy??Jak nie to jedź zobacz czy to są Ukraińcy.
1
@marcin62 w sumie zastanawia mnie, co by zrobili. Wjeżdża policja, wyrzuca murzynów i co, walka z policją niemiecką?
0
@marcin62 "Muszą" XD
1
@PatrychoO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-sjIic7vq84
2
@PatrychoO w sumie mnie nie zdziwi jak chłopaki po prostu szukają pretekstu do bitki - juz nawet nieważne z kim. xD
0
@ShawnC to nie widziałeś filmików kogo tam wpuszczają?gdzie sg się tłumaczy że to byli ich pracownicy o ciemnym kolorze skóry.
0
@marcin62 no Niemcy ich danych nie xnshstbi przyjechali do nas i teraz wracają
0
@Recha_0684 to nie muszą być Ukraińcy, ale są to głównie ludzie którzy wjechali na teren UE przez Polskę
0
@Recha_0684 to nie musi być biały gość , tylko ktoś z dokumentami z Ukrainy . Z Ukrainy dostają azyl taki jak pisałem wyżej.
0
@Kellanved95 filmiki sobie daruję , bo w Polsce używali filmików gdzie polscy muzułmanie świętowali koniec ramadanu pisząc że to nowoprzybyli inżynierzy po decyzjach Tuska xD
0
@ShawnC Bzdura.W większości to są ludzie, którzy nie mają dokumentów...
0
@Recha_0684 wiem że tam byłeś i ich przeszukiwałes.
Komentarz usunięty
0
@Recha_0684 ogarnij się
0
@ShawnC To ty się ogarnij.Jak chcesz kogoś z Somalii,albo Erytrei,to weź sobie do domu kogoś z tych rejonów.