- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
1
Za miesiąc wracam z pracy z De do PL i czekam za Bąkiewiczem broniącego granicy. Każdego typka walej w ryło nawet tych cieciów z ROG. Strażnicy z texasu. Ludzie, narodzie czy wy macie mózg? Jestem 8 lat w DE i nie widzę wypychania i wiezienia na granicę. Teraz czekam na atak pisowcowców z konfy!!!
0
@ikar34 ciekawe co by te dzbany zrobiły, jak pojadą na wczasy do Makarskiej i im jakieś patusy chorwackie będą im trzepać bagażniki na granicy
0
@ikar34
A Nawrocki jeszcze dziękuje Bąkiewiczowi za tę inicjatywę :D
W sumie jego klimaty :)
0
Takkkkk te patusy za 800 plus co nie mają do roboty w domu..Mówię szczerze gość mi blokuje drogę i jadę z typkiem. Niech woła straż graniczną ? Czy jest upoważniony do kontroli bez dokumentów bez odznaki. Lecę z patusem.
1
@norbi77 ale rządzący dalej cipy. W ryj patusa i pokazać gdzie jego miejsce.Mam w pracy wyborce konfy i pisu i jednak mówi że to dno i 3 metry gówna
0
@ikar34
Dokładnie. Czekają uj wie na co, bo jakby PiS był u władzy (ostatnio wygląda, jakby już wrócili), to szybko załatwiłby wszystkie sprawy i nie patrzyłby na prawo.
0
@ikar34 Po pierwsze, to się naucz pisać, bo czyta sie to jak słowotok. Po drugie, czekam na relacje, jak sztywno będziesz jechał z tymi patusami za miesiąc.
0
@Vegeta88 Ty zawsze taki mądry że prowokujesz a później zgłaszasz o bana. Nie dyskutuję z takim osobnikiem jak ty. I nie udzielaj sie w moich komentarzach.
0
@ikar34 raz w życiu zgłosiłem kogoś (nie pamiętam kogo) na LaRambli, gdy obraził moja matkę. Gdy zobaczyłem co "piszesz" w swoich postach, nie zdziwiłbym się gdybys to był Ty.