- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
1
wkońcu mamy walkę o mistrza świata na żuzlu. Kto by pomyślał ze wyzwanie Zmarzlikowi nie rzuci Bewley, Lambert czy Lindgren tylko Kurtz który rok temu jeździł w pierwszej lidze. Tym bardziej ciekawie ze jeszcze mamy rundę w Wrocławiu gdzie no raczej Kurtz wygra jak się nic nadzwyczajnego nie wydarzy
1
@FCB24 Kurtz to jest maszyna. Ja go obserwowałem w zeszłym roku i obstawiałem, ze będzie mógł walczyć o medal, ale jego wyniki z tego roku to totalny SZOK, chociaż uważam że u Kangira są jeszcze spore rezerwy.
9 punktów straty i 3 rundy zostały Fakt, że tory na GP są zupełnie inne niż na ligę, jednak Australijczyk potrafi w każdych warunkach się odnaleźć. Ma świetny start i rozgrywa dobrze pierwszy łuk. Gdyby nie upadł w Pradze to on mógłby w tej chwili być liderem cyklu.
Myślę, że kluczowa będzie Ryga, jeżeli tam Kurtz będzie przed Zmarzlikiem to on jeszcze może te mistrzostwo zrobić.
Pamiętajmy że Zmarzlik według mnie rozgrywa najlepszy sezon w karierze.
W tej chwili ma średnią w PGE 2,64 tylko raz w życiu miał wyższą średnią 2,67 w ostatnim sezonie w Gorzowie. Gdyby nie oddawał biegów to pewnie koło 2,70 już by miał.
@mrboom @michal26
0
@Criss18Barca no i pytanie czy Kurtz wytrzyma to mentalnie. Na razie nie zawodzi ale jednak w Vojens jak będzie np finał decydował to nie wiem czy jakieś taśmy nie zrobi. Jednak Zmarzlik już tam był. Dawać za rok Lagute i Emila i mamy wkoncu kozak GP. Bo tera jest Zmarzlik-Kurtz; potem Bewley-Lindgren i na siłe Holder i potem długo długo nic
0
@FCB24 nie ma się co sugerować miejscem rozgrywania GP, bo Zmarzlik wygrał w Manchesterze, gdzie miał wygrać Kurtz, a Kangur wygrał w Gorzowie, gdzie Zmarzlik miał powiększyć nad nim przewagę.
@Criss18Barca wiadomo, ze stawką troszkę słabsza ostatnio, ale też mi się wydaje, że z taką regularnością jeszcze Zmarzlik w GP nie miał styczności. Praktycznie same finały, a mimo to, Kurtz mu depcze po piętach. Wszedł z buta do GP i bardzo dobrze.
0
@Criss18Barca uważam, że Kurtz wygra i Rygę i Wrocław. Nie wiem jak w Vojens.
Tak czy siak - dla dobra walki dobrze by było, gdyby to Kurtz prowadził przed ostatnim turniejem. Jakieś nie wejście do finału Zmarzlika, chociaż raz...to już byłoby spoko. W tej Rydze i we Wrocławiu to możliwe.