- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
11
Igę ktoś zapytał na konferencji kogo widziałaby na selekcjonera reprezentacji w piłkę. Ręce opadają. Takie mamy dziennikarstwo w kraju.
4
@mordini123 Chyba Ten dziennikarz po prostu pomylił dyscypliny.
5
@mordini123 szkoda ze nie zapytał o rozwiązanie konfliktu Izrael - Palestyna.
1
@mordini123 @FcPortoFan1999 Po prostu dziennikarza uja tenis interesuje
0
@PatrykBarca To po co tam jest?
4
@PatrykBarca To teraz pytanie...jak On znalazł się na tej konferencji? i po co tam w sumie jest? mógł jeszcze spytać o to kogo Iga popiera.PiS czy KO. @Matiasio Układy i znajomości może.
3
@FcPortoFan1999 Mógł jeszcze się spytać czy Kamil Stoch ma szansę wygrać 40 konkurs w Pucharze Świata.
2
@mordini123 Albo czy będzie powtórka karnego Błaszczykowskiego:)
3
@mordini123 Po tym jak Lewego jakis idiota sie spytsl czy jest Żugajka nic mnie juz nie zdziwi xD
1
@Matiasio Trafiło mu się w robocie i coś mial zrobić. ;)
0
@mordini123 Reakcja w zasadzie byłaby taka sama.
0
@FcPortoFan1999 W sumie to lepiej byłoby zadać w trakcie Australian Open. Bylibyśmy wtedy na czasie. Jak nie miał nic ciekawego do zapytania to mógł się nie odzywać. Obecność na konferencji chyba nie oznacza obowiązek zadania jakiegokolwiek pytania.
0
@mordini123 Co to właściwie za dziennikarz?
0
@FcPortoFan1999 Podobno on.
1
@mordini123 Proste że Sport.PL no jakby mogło być inaczej.
2
@FcPortoFan1999 W redakcji sport pl kogo mamy od tenisa? Nikogo. Ok to wyślemy kogoś od piłki i też będzie :P
1
@adi7adi8 W tej redakcji to byle kto chyba może pracować xd