La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 811 Culés

konto usunięte

1

Zastanawiam się dlaczego ludzie się tak nie szanują i oglądają polskie drużyny kopackie.

3

@sciahoo Dlatego że to jest znakomita piłka a nie ta nuda z zachodu od której ma się ochotę wymiotować.

0

@sciahoo pewnie dlatego że są Polakami? :) i kibicuje sie swoim klubom a nie kibicujesz Barcelonie na której meczu nigdy nie byłeś :)

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 To pójdźmy tą drogą. Co to znaczy "swoim klubom"? Piszesz o właścicielach klubów?

0

@sciahoo swoim klubom znaczy że jak mieszkasz w Poznaniu to kibicujesz Lechowi a jak w Warszawie to Legii. Logiczne? :)

0

@Lucyffffer1922 ale nie ma obowiązku kibicować lokalsom. Kibicowanie musisz czuć a nie sobie wybierać

0

@Faro zdecydowanie tak. Dlatego kibicuje i Lechowi i Barcy :)

0

@Lucyffffer1922 ja jestem z Warszawy, ogladalem kilka meczów Legii, ale nie czuje tego i nie będę sie nazywal ich kibicem

konto usunięte

0

@Lucyffffer1922 Rozumiem. Tylko moje pytanie nie tyczyło się kibicowania, a oglądania. Dlaczego marnować czas na oglądanie takiej kupy i paździerza?

1

@sciahoo tu akurat sie zgadzam. Dlatego dla równowagi kocham Barcelone :D

0

@Faro no czasem wychodzi że kibicujesz komuś innemu. Znam dużo ludzi którzy wolą np. Warte Poznań czy kiedys Olimpie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?