La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1228 Culés

6

Została mi ostatnia trofka przed platyną w Death Stranding 2, wbicie 5 gwiazdek u we wszystkich kryjówkach (a zostało mi ich 4 i to po jednej gwiazdce). Takie podsumowanie :D gra spełniła wszystkie moje oczekiwania, podobała mi się bardziej niż pierwsza część. Na pewno było dużo ułatwień, ale soundtrack, gameplay czy fabuła po prostu świetna. Nie uważam, że ta gra rozwaliła rynek, mimo wszystko wpada do moich topek. Zapowiada się ciekawa walka o tytuł Gry Roku. Na ten moment dla mnie podium to Henryczek, E33 i właśnie Death Stranding 2. Zostaje jeszcze z wielkich graczy Ghost of Yotei. Ciężki wybór... Tak naprawdę każda z tych gier zasługuje na wyróżnienie, będzie bardzo trudno zdecydować. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie Ekspedycja, małe studio, cena gry i niespodziewany sukces. Cóż, trzeba się cieszyć tym urodzajem i oby takie problemy z przesytu były zawsze.

0

@clyde wbijasz platynę w każdym tytule jaki ogrywasz?

1

@clyde To teraz musisz iść do InPostu na rok

2

@Jakchcesz niee, coś Ty :D tylko w tych w których naprawdę się zafiksuje i mega mi się spodobają. Ostatnio to właśnie DS2, Expedition 33 i Elden Ring Nightreign. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?