- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
7
Mam 5h w Wuchangu więc mogę już coś powiedzieć na temat tej gry. Jeśli gracie na PS5 albo Xboxie to miejcie w nosie te wszystkie opinie i recenzje. Gra jest bardzo dobra :D jak ktoś jest fanem soulslike'ów, typowych czyli brak skakania, ciasne i kręte lokacje gdzie zza rogu coś wyskakuje albo spada na plecy, momentami obrzydliwa sceneria to ta gra jest dla Was. Do tego super rozbudowywanie postaci, można grać naprawdę na wiele sposobów. Na razie bawię się doskonale i tego mi było trzeba po Death Stranding 2, a nie Indiany (który na razie poczeka na swoją kolej). Optymalizacja na PS5 jest bardzo dobra. Poziom trudności nie jest jakiś wygórowany (przynajmniej dla mnie) bo bossowie fabularni padli szybko, ale w niektórych momentach frustracja jest dość duża. Pewnie wyjadacze pamiętają jak Bloodborne robił się trudniejszy gdy zbierało się pewne punkty (bez spoilerów) albo Sekiro, tutaj też jest ten mechanizm. Można sobie samemu utrudnić grę w zamian za więcej zadawanych obrażeń i lepsze itemki. Spodziewałam się średniaka +, takiego 6,5-7/10 a na razie dla mnie to solidne 8/10. Polecanko!
0
@clyde https://zapodaj.net/plik-AkXw2D09Wk
Jazda :)
0
@clyde redbulek i chipsy są ?
1
@gumaz Dzień dnia Redbull i chipsy?
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Xddd niee, teraz spokój pewnie na miesiąc jak nie więcej.
0
@clyde Przecież przy takim odżywianiu się codziennie to idzie tylko wagi nabrać.
0
@FcPortoFan1999 no przecież nie odżywiam się tak codziennie. Chipsy jem raz na dwa miesiące może, redbulla raz na 2-3 tyg
0
@clyde Myślałem że masz takie codzienne żarło bo tutaj człowiek żujący gumę to o coś takiego pyta dzień po dniu.