- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
10
Jak ja nienawidzę takich buców jak Szejnfeld. Dorwał sie do koryta z 30 lat temu i tak siedzi.
6
@BorzyKrzys żyd uważający się za lepszego od innych? Stare, znałem.
Razem to jedyna sensowna (choć w wielu rzeczach odklejona) partia w sejmie. Nie bazuje na szczuciu, straszeniu i emocjach jak Konfederacja. Nie jest sprzedajna jak Hołownie, Kosiniaki, czy Biedronie. No i nie jest za układem POPiSowym.
0
@Eto'o9 R10 i tak mniej odklejona niż nowa lewica
0
@BorzyKrzys Daj mówić razemkom to ko są gaszeni jak pety.
No i owca ma rację, popyt na razem jest duży.
0
@BorzyKrzys ale czy ktoś zauważył że przyjechał do Polski i powiedział że wojna moze być z Rosją w 2027 i rząd rozmawia wywiadem brytyjskim z nowym szefem brytyjskiego wywiadu jak i starym.I oczywiste jest że pierwszeństwo będą mieć wydatki wojskowe
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9849143,rosja-moze-byc-gotowa-do-wojny-z-europa-w-2027-roku-tusk-polska-musi.html
0
@Borneo jeżeli ktokolwiek myśli że Putin zaatakuje NATO w 2027 to jest kompletnym idiotą.
0
@Vegeta88 obecnie
Była analiza tego obecnie ruskie jadą na sprzęcie koreańskim jeśli chodzi o amo która zwiększyła pomoc.A sprzęt na wojnę z nato jest odkładany .Na froncie jest mniej czołgów.Chodzi o Tajwan Chiny mają przejądź Tajwan a ruskie maja aaatakować kraj nato i odciągnąć usaod Tajwanu.Z drugiej strony usa planują zmniejszyć w Europie liczbę wojsk.Z drugiej strony Polska nie może olać takich informacji jesteśmy krajem przy frontowym.Polska zwiększyła przeznaczenie kasy na zbrojenia więcej niż planowała.