- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
0
Był ktoś wczoraj na Maidenach na Narodowym? Ja byłem i jestem zażenowany... jak Metallica była na płycie w miarę znośna i twierdziłem, że nie jest aż tak źle na tym stadionie tak po wczoraj przepraszam wszystkich, którzy narzekali na koncerty tam organizowane. DRAMAT, nie wiem czy to nie za małe słowo na to jak to brzmiało, jedna wielka kakofonia i echo, zespół na prawdę w formie, wokal Bruce'a genialny, dopiero słuchając nagrań z telefonów cokolwiek słyszę bo na dolnej trybunie z boku sceny niczego nie można było wyłapać... 3 gitary, piękne melodie a na żywo nie można było tego usłyszeć. Więcej na żaden koncert na ten stadion nie pojadę, to pewne. Szkoda kasy i czasu, lepiej sobie koncert ulubionej kapeli odpalić na dobrym soundbarze w domu przed telewizorem niż ogłuchnąć słuchając, jakby ktoś walił w blachę młotkiem do mikrofonu.
0
@kuz Byłem na Rammstein i nie było tragedii, takie 7/10. Jednak w Chorzowie to jest dopiero kapitalna akustyka.
0
@kuz Byłem na Taylor Swift i było kapitalnie. Dźwięk, scena, efekty świetlne. 10/10
0
@LambiPL No pop to inna muzyka, mniej instrumentów, łatwiej to pewnie kontrolować. Mocne metalowe granie jednak się nie nadaje na ten stadion.
0
@kuz ona tam nawet w pewnym momencie zaczęła sama grać na pianinie/fortepianie (nie rozróżniam) I było fajnie słychać. Ale fakt, to może wina gatunku
0
@kuz Od koleżanki z pracy słyszałem, że na Guns N'Roses było podobnie. Tragiczna akustyka na Stadionie Narodowym jest już chyba powszechnie wszystkim znana, ale z tego co opowiadała to dobrzy dźwiękowcy potrafią przygotować tam koncert na przyzwoitym poziomie i tutaj dała przykład Metallici oraz Tylor Swift, na których była przed rokiem.