- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1947 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1947 Culés
4
Chciałbym tylko przypomnieć, że ci zawsze wielce pokrzywdzeni pracodawcy, podczas covidu, też dostali potężne pieniądze, a ich przeznaczenie nie było weryfikowane praktycznie wcale.
Dzisiaj wyciekła ta afera z KPO, chciałem sprawdzić swoją firmę, a po nitce do kłębka doszedłem do ogólnej pomocy publicznej dla tego przedsiębiorstwa. Okazuje się, że z tarczy dostali ponad 1.1 mln złotych. Zamknęli zaklad na 3 tygodnie (urlop wypoczynkowy), a później w sierpniu na urlop (co roku mamy w sierpniu 3 tygodnie zamkniętą firmę) ale już bezpłatny.
Tak się robi pieniążki.
2
@mrboom mój ojciec pracuje w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Dostali dofinansowanie, mimo iż tiry jeździły jeden za drugim tyle było roboty. :D ojciec grosza więcej nie dostał za jeżdżenie w czasach pandemii, a firma owszem.
0
@mrboom Wiadomo, że te tarcze często były skokiem na hajs, tym bardziej w tych dużych zakładach...
0
@mrboom w kasie z covidowego chodziło o to żeby utrzymać zatrudnienie, czyli jeżeli nikogo nie zwolnili to było to zgodne z założeniami (słusznymi czy nie, to już inna sprawa)
0
@clyde Dlaczego twój Ojciec miałby dostać więcej pieniędzy za wykonywanie swojej pracy? Nie taki był cel przyznawania tych środków.
0
@mkord no nie wiem, może jakąkolwiek premie za jeżdżenie po różnych krajach, stanie w kolejkach, przechodzenie ciągle testów na covid i przez to, że mniej go było w domu? A tak to firma dostała dofinansowanie mimo rekordowych zysków i elo
0
@clyde to już problem relacji firma-pracownik,
pieniądze z z funduszu covidowego miały służyć utrzymaniu zatrudnienia, a nie pójść na premie dla pracowników, zakładam, że firma w tym czasie nikogo nie zwolniła, bo musieliby kasę oddać (lub ogłosić upadłość).