- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
0
Wypad terenowy KZ i sprawdzanie KPO. Jestem ciekaw jaką część całości KPO stanowią te legalne wyłudzenia. Jeśli faktycznie jest to jakieś zaledwie kilka % to jeszcze można w jakiś sposób to zrozumieć (choć ciężko), ale jeśli wartości są większe to jest to skandal na niebotyczną skalę.
1
@esem91 Weź nie przytaczaj tu tego skompromitowanego medium. Szkoda czasu tracić na tych manipulantów.
0
@maroon, czy masz coś jeszcze więcej do powiedzenia na temat skompromitowanego medium? Jeśli już KZ jest stronniczy to przynajmniej nie z pieniędzy podatników.
Brzydzę się.
0
@esem91 A ja się brzydzę zarówno jednym jak i drugim. A Kanałem Zero nawet bardziej, bo kreowali się na neutralne medium i początkowo się nawet na to złapałem. Tymczasem akcja z Maciakiem już mnie otrzeźwiła, ale ta ohydna manipulacja ze słowami Zembaczyńskiego już totalnie mnie odrzuciła od tego medium. I żeby nie było, to tym Zembaczyńskim mam jak najgorsze zdanie,ale to co wtedy zrobili i jak perfidnie oszukali widzów to przeszło wszelkie granice przyzwoitości.
0
@maroon, a możesz dać jakieś źródło do tej manipulacji z Zembaczyńskim proszę? Dzięki.
1
@esem91 Proszę
I naprawdę kibicowałem Stanowskiemu gdy punktował kłamstwa i manipulacje Wyborczej, a potem sam puszcza taki materiał?
Sorry za ten zbędny dodatkowy komentarz tego trefnisia zembaczyńskiego, ale takie źródło najszybciej znalazłem - sedno tej manipulacji jest tu ukazane. Nie wiem czy przeprosili czy się wytłumaczyli za ten materiał, ale naprawdę by wypadało, bo to było żałosne.
0
@maroon, faktycznie zmanipulowane. Dzięki.