- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
6
Robi to teraz jakiś grajek w LM i idzie do PSG, czy City za 100 baniek
1
@Eklerek Fajnie że z Porto mu taka piękna akcja wyszła.Cieszy mnie w to ch***j..
0
@FcPortoFan1999 Powinno, rzadko sie oglada takie rzeczy w piłce, często wraca do mnie w myślach :)
9
@FcPortoFan1999 Ty nigdy nie przeklinasz, chyba wszedł Reddsik Malinowy dzisiaj
1
@Luciano99 Mogę przeklinać jeśli chcesz po nocach.A zresztą...mam sypać Panienkami? @Eklerek I akurat na Porto siadło, co za przypadeczek..
7
@FcPortoFan1999 No se sypiaj z panienkami lepiej z nimi niż z @Kessie
0
@FcPortoFan1999 Cos nie ma szczęścia Porto do Arsenalu, ostatnio tez na zyletki odpadli
1
@Luciano99 Ja nawet kojarzę ten dwumecz.To musi być 2010 rok jeszcze kiedy byłem dzieciakiem z podstawówki.1 mecz został wygrany 2-1 gdzie Fabiański troszkę wspomógł Porto i się połasiłem i podjarałem jak naiwniak że będzie awans tylko po to aby dostać na dziurę w rewanżu 0:5..nie lubię tych angielskich drużyn.. @Eklerek Widzę że jest chyba pewna klątwa obłożona na ten klub.Nie mogą pokonać drużyn z Anglii w dwumeczu od haha...co za przypadkowy przypadek.Od United 2004..
0
@FcPortoFan1999 Piękny to był rewanż ;D Twoj klub ma LM, a Arsenal nie ma, duze pocieszenie dla Ciebie
1
@Eklerek Manchester United united brałby od razu :p
1
@Eklerek I niech tak zostanie! niemniej Chciałbym jeszcze ujrzeć kiedyś wygrany dwumecz na Angoli.Ten świeży dwumecz sprzed półtorej roku to Ja dobrze pamiętam.Podobnie ten z Interem 2023.Dwa bliskie rozczarowania i wszechobecny pech..