- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
1
Tebas tym fair play robi wszystko żeby osłabić inne kluby poza Realem, Barce też osłabia ale my mamy La masie i nawet nasze młodziki potrafią wygrać La Ligę wyprzedzając Madryt.
0
@kuz Tebas-Goblin może robić co mu się podoba a i tak zostanie wybrany na kolejne kadencje(chyba że dotrzyma słowa i sam odejdzie w 2027)
0
@kuz Przecież Tebas z Perezem też ma kosę xD. Gdyby nie Bartomeu to może Barca by nie miała żadnych problemów.
0
@DonCarletto o jakiej kosie mówisz bo jestem nie w temacie. O co między nimi poszło?
1
@DonCarletto kosa z Perezem ale kibic Realu
0
@kuz a i tak wszyscy jadą po Laporcie, zapominając nawet jaki bałagan musi sprzątać po Bartomeu chociażby. Nie wspominając o schodach i kłodach pod nogami od Tebasa. Laporta gdyby nie zarządzał przez ten okres w ryzykownym stylu z lekką nutką hazardzisty, moglibyśmy pomarzyć o wynikach jakie osiągnęliśmy i zawodnikach, których sprowadzaliśmy, nawet na okres przejściowy, a którzy podtrzymali przy życiu tą drużynę.
0
@wojopancer O to, że Perez forsuje Superligę, a Tebas jest mocno przeciwko. Teraz Real się sprzeciwia meczowi w Miami, Tebas jest zachwycony. Przykładów jest pewnie więcej, ale to pierwsze z brzegu. Zresztą to nie było przypadkiem tak, że przy głosowaniu na nowego prezesa ligi Real był przeciwko Tebasowi?
0
@heniusss proszę Cię, wszystko rzucane na tapetę jak w polityce dla pospolitego Kowalskiego, a za kuluarami robią swoje.
0
@wojopancer No co chwilę przecież Perez neguje to co robi Tebas i się kłócą. To CVC chociażby albo ten mecz w USA teraz i Superliga. Tebas za to nie chciał tego pierwszego meczu Realowi przełożyć.
@heniusss Tebas nie miał żadnych kontrkandydatów.
1
@DonCarletto Ahh dobra pomyliło mi się z tym https://rabona.media/newsy/trybunal-sportowy-hiszpanii-wszczal-postepowanie-wobec-tebasa-po-skardze-realu