- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1523 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1523 Culés
6
Ja pierdzielę. Na szczęście głupota ma też dobre strony, bo wcześniej ta idiotka chwaliła się różnymi wycieczkami i wstawiła swój dowód na Insta Story.
Niesamowite jest zawsze to, że w wielu przypadkach ci ćwierćinteligenci wystawiają się sami. Internauci jednak zawsze najlepszymi detektywami! :D
https://x.com/OmzRi/status/1960656566639546797
2
@NeroTFP1 w komentarzach zdjęcie dowodu tej laski, która sama wrzuciła to na swoje insta story xd
Jakaś Turczynka
1
@NeroTFP1 lewą ręką?
1
@Jakchcesz
To jest niesamowite. Odwalasz coś takiego? Pokazujesz dowód w sieci. Prześladujesz kogoś i bijesz? Utrwalasz to filmem, chwalisz się wszystkim i w efekcie policja odnajduje cię w jakieś trzy sekundy. Wrzucasz do sieci skan matury, by ktoś ci rozwiązał? Fotografujesz tez swój pesel. Nie ma przypadków xD
1
@NeroTFP1 Ona posiada obie ręce, a wiec hailuje złą reką. Robi się to prawą według zwyczaju Niemiec z czasów Hitlera.
Według rozporządzenia z 13 lipca 1933 roku nakazano, by osoby pozbawione prawej ręki lub fizycznie niezdolne do jej uniesienia wykonywały niemieckie pozdrowienie ręką lewą. Co ciekawe, podobnie postępować mieli mężczyźni, którzy użyczali prawego ramienia towarzyszącej im kobiecie.
3
@NeroTFP1 @Safrani @Ojciec5tkidzieci
Podobno ta dziewczyna jest głuchoniema.
https://x.com/krulbijedame/status/1960714050339316216
1
@Roobo
No właśnie też na to teraz trafiłem, ale tam znów ktoś napisał, że przestudiował ten wątek i podobno nie ma takiego gestu. No i znów był tekst, że na jej profilu było więcej kontrowersyjnych treści. I to nie pierwszy raz. Ale to już sąd sobie rozstrzygnie.
Niemniej ja bym pewnie takiego gestu nie wykonał w tym miejscu, nawet gdyby oznaczał coś miłego :D