- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
4
Ale nudy bez tej Ekstraklasy :v
0
@LeszekFCB Jest II liga w razie czego.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, aż tak zdesperowany nie jestem.
1
@FcPortoFan1999 ponoć coś mało biletów wyprzedanych na jutrzejszy mecz, prawda to? Chyba niewypal grac na slasku? Warszawa to zawsze upcha jakies lafiryndy i inne influencery zeby fotki zrobic
1
@LeszekFCB Dobre zastępstwo przed reprezentacją. @Lanosss Kocioł czarownic jeszcze nie jest tak spopularyzowany jak Narodowy.Choć tam też swoje sukcesy odnosili nasi jak chociażby ze Szwedami 3 lata temu i awans na mundial.
0
@FcPortoFan1999 zzaraz pan Janek bedzie przemawiał, wzór
1
@Lanosss Lubię jego wywiady.Za poprzedników nie mogłem tego słuchać.Wymiotować się chciało, zwłaszcza za Probierza na koniec i Santosa.Oby nigdy go nie dopadła selekcjoneroza.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że przy przerwie reprezentacyjnej gra Segunda, to o 21 obejrzę sobie Malagę z Granadą :)
0
@LeszekFCB Tego to Ja nie oglądam.Zakładam że w drugiej lidze hiszpańskiej wciąż są pewni ludzie obrzydzający oglądania tego.Konkretnie z gwizdkiem.
0
@FcPortoFan1999 Nie jest tak źle.
Dosyć regularnie oglądam mecze Malagi i wygląda to dużo lepiej niż w LaLiga xD
0
@LeszekFCB Są Ci sami sędziowie czy jacyś nowi?
0
@FcPortoFan1999 Inni, Ci z LaLigi sędziują tylko w LaLidze.
0
@LeszekFCB To w sumie nie może La Liga na kilka kolejek zrobi zmian sędziowskich z Segundą?
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem czy tak można, bo przed sezonem przedstawiają wszystkich sędziów, więc chyba nie ma takiej opcji. Tak samo chyba jest w Ekstraklasie, że sędziowie z E-klasy nie sędziują I ligi i na odwrót. A szkoda, bo czasem przydałyby się takie rotacje, żeby zmotywować te miernoty sędziowskie do lepszych decyzji.