- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 763 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 763 Culés
9
Źli Niemcy, nienawidzący nas Czesi, upadłe Francja, Holandia i Szwecja udzielą nam pomocy po tym co stało się w środę. Sojusznicze USA zastanawia się, czy to nie była pomyłka.
Czego nie rozumiesz?
23
@JohnKennedy jesteś jakaś dziedzina w której nie jesteś ekspertem ?
25
@gumaz stosunki międzyludzkie
0
@gumaz jak nie szukać atencji
11
@gumaz taki młody, a na wszystkim się zna. Ciekawe.
Komentarz usunięty
2
@mmaciass już cię zgłasza uważaj
2
@mmaciass Będę za Tobą tęsknić :(
3
@July_6_BcN bez La Rambli przeżyję, ale bez Ciebie chyba nie :)))))))) łza w oku się kręci
0
@JohnKennedy och jaki piękny poranek 1 września 1939 roku, nie musimy się bać bo Wielka Brytania nas ochroni przed Hitlerem planującym atak, o boże, o ku***...
0
@JohnKennedy być może w Usa problem rozwiąże się za sprawą Epsteina.Trump przegrał sprawę z aktorką porno Stormy Daniels reputacji najleoszej nie ma .Więc w tej sprawie jak na liście klientów się znajdzie to pedofilii mu już raczej nie darują. ....bedzie w bardzo trudnym położeniu...
1
@gumaz Wierność jednemu kontu...
0
@gumazg nie masz argumentów a chcesz go prymitywne podważyć ze zna się na wszystkim czyli nie zna się na niczym. Pisz merytorycznie mas kontrakt argumenty to je napisz.....
0
@JohnKennedy A czemu my zawsze liczmy na kogoś. Liczmy na siebie, takim liczeniem na zachód już nie raz źle wyszliśmy.
1
@Borneo nie broń go plx
0
@gumaz nie interesuje mnie persona a argumenty.zto jest istotne a tu one są.Wiec chcę usłyszeć kontr argumenty.J ak ich nie ma to racja jest po jego stronie dlatego zachęcam do kontroli argumentów