- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1436 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1436 Culés
2
Szkoda, że nie udało się zapchać Kurtza do półfinałów. Ale niech wszystko się rozstrzyganie w tym ostatnim, finałowym biegu. To tam trzeba zdobyć tytuł.
0
@Consigliere Oby Brady wygrał, a trzeci był Zmarzlik. Osobiście Bartka nie lubię i chyba już nie polubię. W tym roku kibicuję Brady'iemu.
2
@michal26 Opuść stodołę
0
@Consigliere to są zawody indywidualne. To nie jest SoN.
Bartka nie lubię, bo nie dba kompletnie o zdrowie zarówno swoich rywali, jak i swoich kolegów. W ostatniej kolejce PGE Ekstraligi Bańbora skosił równo z torem. Mógł go zabić na dobrą sprawę. Z tych samych powodów nie lubię Przyjemskiego.
Gdzie takiemu Zmarzlikowi do np. Dudka czy Janowskiego pod tym kątem.
Bartek jest żużlowcem wybitnym. Bodaj najlepszym w historii. No, ale zwyczajnie chłopa nie lubię i mu nie kibicuję.
Dobrze, że jest Dudek w przyszłym roku, więc całym sercem będę za rok za Dudkiem