- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Umtiti nazywa ter Stegena przykładem profesjonalizmu na Instagramie xd
3
@PatrychoO nic dziwnego, że akurat Umtitiemu taki profesjonalizm imponuje xd
3
@PatrychoO Teraz beka, ale jeszcze dwa lata temu to każdy tutaj go wielbił, że majstra wygraliśmy dzięki niemu
3
@Konradowskyy Tacy są tutaj kibice. Wielbią tylko w chwale.
0
@Konradowskyy a co to ma do profesjonalizmu, że miał bardzo dobry jeden sezon na 10 lat pobytu w klubie?
2
@PatrychoO nie no bez jaj, że jeden. 17/18, 18/19 miał niezłe, 22/23 miał wybitny.
0
@PatrychoO mnie ieytuje taka nagonka tylko na niego i robienie z niego nie wiadomo kogo, a chcąc czy nie chcąc to nasza legenda i trochę szacunku mu się należy.
0
@Konradowskyy Cytując klasyka "Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek".
0
@PatrychoO byc moze faktycznie na instgtamie jest przykładem profesjonalizmu
2
@PatrychoO A gdzie on byl nieprofesjonalny? Spóźniał się na treningi? Nie. Jako nieliczny wychodzi do kibiców po porażce. Zawsze statal sie na tremingach. To jest właśnie profesjonalizm.
0
@PatrykBarca no łażenie do biura żeby wyszantazować pierwszy skład albo kombinowanie z rekonwalescencjà po operacji to rzeczywiście swietne przykłady profesjonalizmu
0
@PatrychoO Młody ambitny chlop mówi że chce grać albo może poszukać innego klubu. I klub może zrobić co uważa.
A rekonwalescenja to raczej na złość klibowi który tylko zacierał rączki gdy doznał kontuzji. Tak samo jak robił szum w mediach by odszedł. Zamiast porozmawiać z nim wprost.