- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 641 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 641 Culés
5
Widziałem wlasnie odcinek od PLKD z EA FC 26, 12 bramek w meczu, obrońcy dalej popełniają te same wylewy, no nic za rok juz na pewno xD
1
@Eklerek no kto by się spodziewał xD
2
@Eklerek dzisiaj web app, a mnie to kompletnie nie rusza. Coś się zmienia
1
@Eklerek Może i dalej prawie to samo, ale wylizał tam ea ładnie xd
0
@PatrychoO Polecam każdemu ogarnąć zapasowe kody, bo na maila Ci o 19 nie przyjdzie.
0
@takisobiektos Bez kitu, podnieca sie jakimiś gównami, a gra wyglada tragicznie, kazdy strzał to gol niemal xD
0
@PatrychoO O co w tym chodzi?
1
@Eklerek "fifa" dużo straciła na prawdziwośći jak poszła w esport,teraz to gra dla kidosow z tiktoka,powershoty itp,nie ma to nic wspolnego z realną piłką,kiedyś się cieszyłeś jak trafiłeś karte 85+ teraz każdy ma skład wyboostowany po tygodniu gry
0
@Eklerek aplikacja przeglądarkowa do zarządzania Ultimate Team. Zawsze rusza kilka dni wcześniej niz gra
0
@adamek20151 każdy kto wyda złotówki na pointsy. Ci co nie wydają standardowo będą mieć trudniej, usunięcie hybryd narodowych z sbc gdzie były spoko paczki, zadań z golami o paczki, ogromny nerf nagród za granie rivalsów i fut champions.
@Eklerek może dopatruje się plusów na siłę, ale względem fc25 da się szybko pograć piłką, główki działają tak jak powinny działać.
I uprzedzając po co to kupuje. Lubię rywalizację online i to jest w sumie jedyny sensowny argument xD.
1
@PawkoFCB Dla mnie spoko, bo power curve będzie znerfiony, a co do poinstów, słyszę taką gadkę od 5 FIF i za każdym razem mam lepsze/porównywalne składy jak znajomi co pakują siano ;)