- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 908 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 908 Culés
0
Gadamy na środowisko Yamala ale cała ta ceremonia podpisania nowego kontratku i przejęcia 10 to też podbiło jemu i rodzince ego. Wystarczyło dać mu ten numer, umowe podpisać w biurze a nie robienie cyrku jakby ściągnęli do klubu transfer za 200 mln
18
@Faro sorry, ale klub nie robił tego, żeby podbić jego ego tylko żeby podbić go marketingowo - z korzyścią dla klubu. Może i potrzebujemy do wygrywania drużyny, ale finanse klubu potrzebują marketingowej bestii i następcy Messiego.
7
@Faro
Ale Ty wiesz że to klub robił marketingowo? Żeby podbić sprzedaż koszulek itd? I ta ceremonia to nie kaprys Yamala tylko Laporty?
@Aragorn33
+1
0
@Who_you_mam marketingowo czy nie to był kolejny krok do wzrostu ego Yamala i poczucia sie supergwiazdą
0
@Faro Ale to była dobra zagrywka marketingowa. Bardzo dobrze zrealizowana.
0
@Faro
Zawsze mogli mu powiedzieć żeby nie był takim kozakiem, i zaczął grać swoje w wieku 24 lat, to by mu ego nie wybijało. Niesamowicie boli was ten dzieciak xD
0
@Who_you_mam mnie nie boli, bo sam chciałem żeby wygrał ZP i uważam go za najlepszego za poprzedni sezon, ale w tym już Yamal sie mniej podoba i pod względem gry i zachowania a Barca miała sie nim opiekować a tego nie robi
1
@Who_you_mam polska myśl szkoleniowa - schowaj ego do kieszeni a na meczu nie kiwaj tylko podaj do najbliższego kolegi ;p
0
@Faro
W tym sezonie Yamal ma 3 mecze, dwie bramki i 3 asysty xD na prawdę szukacie problemu tam gdzie go nie ma, na siłę.
Jego życie prywatne nie powinno nikogo obchodzić, to profesjonalista który jest jednym z najlepszych na świecie, i niech tak zostanie