- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
0
Ale mizerni ci współcześni piłkarze patrząc na to co robił Messi z Cristiano Ronaldo. Statyski z kosmosu, gra która zawsze cieszyła oko. Nie wiem czy doczekamy się takich potworów co tak długo rządzili footballem.
3
@Matheu12 W ubiegłym sezonie najlepsza drużyna zrezygnowała z takiego solisty i wygrała wszystko co było do wygrania.
3
@Matheu12 Ale spójrz na staty Dembele, bardzo dobre. Szczerze mało oglądałem PSG, ale w LM to była zdecydowanie najlepsza ekipa.
1
@manero Mbappe to może im buty wiązać taka prawda.
@kamilop nie mówię, że nie zasłużył, po prostu w przeciętnym sezonie Messiego czy Ronaldo nie miałby nikt podjazdu
0
@manero Nie drużna zrezygnowała, tylko piłkarz. Który wcześniej ciągnął jad mógł PSG
0
@Matheu12 akurat jeśli chodzi o aspekt "gra która zawsze cieszyła oko" to człowiek, który robił to notorycznie wręczał wczoraj nagrodę. A nie tam CRy czy Messie:)
2
@Matheu12 Mylisz się - nie mizerni są obecni piłkarze, a Ronaldo z Messim byli na kosmicznym poziomie.
Przecież liczby Raphinhi, Dembele czy Salaha są świetne. Obraz zaciemniają Messi i Ronaldo bo to był poziom w kosmosu ale wracamy na ziemię.
1
@Matheu12 chodzi mi o to, że ja np. nie czekam już na drugiego takiego geniusza jak Messi. To nie ma sensu. Cieszy mnie natomiast, że bez nich gra też potrafi sprawiać przyjemność. Pomimo, że nie jestem sympatykiem PSG ich gra sprawiała, że przecierałem oczy ze zdumienia. Dwumecz w ich wykonaniu z Liverpoolem przyprawiał o dreszczyk :)