- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
0
Ciekawe zestawienie
Btw. Zaczynam wierzyć, że One Battle After Another dostanie Best Picture.
4
@BorzyKrzys Brak Zjawy w tym zestawieniu to jakiś nieśmieszny żart.
0
@LeszekFCB Ale to oceny filmów, a nie ról.
3
@BorzyKrzys Shutter Island?
0
@LeszekFCB to wybitny aktor. W mojej ocenie absolutnie najlepszy. Ale to są oceny filmów, a Zjawa to gniot.
0
@Eto'o9 R10 Zjawa to gniot :D
To, że Tobię się nie podoba, nie znaczy, iż tak jest ;)
1
@LeoMessiiBarcaPepa @Eto'o9 R10 Gniotem to raczej określa się filmy 2/10, a Zjawa jest zdecydowanie na wyższym poziomie. Co nie zmienia faktu, iż jest to jeden ze słabszych filmów w jakich zagrał Leonardo bo ten aktor ma swoim dorobku kariery prawdziwe perełki kinematograficzne. Tego Oscara z Zjawę mu dali za tak naprawdę za poprzednie lata.
Powiedzcie mi lepiej, gdzie jest w tym zestawieniu "Wyspa Tajemnic"? bo nie widzę jej tutaj.
1
@MesQueUnClub_87 zgadzam się,jest dużo lepszych filmów z Leonardo
0
@MesQueUnClub_87 To jest proste. Wyspę Tajemnic wielbią widzowie, krytycy niekoniecznie.
0
@BorzyKrzys Można czegoś nie wielbić, ale jeżeli ktoś się identyfikuje jako znawca kina to minimum rzetelnego obiektywizmu wymaga by wziąć taką produkcję pod uwagę, ale nie dziwi mnie to bo doskonale wiem jak specyficzna jest to grupa ludzi i jaką ma tendencję do popadania w skrajności. Dla mnie osobiście nigdy nie byli, nie są i nie będą wyznacznikiem dobrego kina.
Btw. Ostatnio widziałem jak "krytyk" ocenił "Zapach Kobiety" 1/10 czyli jak totalny gniot pokroju "Piranie w kosmosie". Określił go "boomerskim, szowinistycznym gniotem z kabotyńską rolą Pacino"
0
@BorzyKrzys Wiem, tym bardziej mnie to dziwi.
@Eto'o9 R10 "Zjawa to gniot"
XDDD, nawet tego nie skomentuję.