- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
1
Wirtz w Liverpoolu
7 meczów, 605 minut, 0 goli, 0 asyst
Wiadomo, nie tylko kanadyjka się liczy, jednak te liczby są smutne, na razie.
4
@Comentateiro Masz błąd, 8 meczów 0 goli 0 asyst, razem z Frimpongiem wyglądają jak kasztany
3
@Comentateiro Sesko w ostatniej chwili się uratował i strzelił dla United, już byłby kolejny 007
1
@Comentateiro ale bardzo często zielone celne na kuponie więc narazie się broni
1
@Comentateiro Liczby z jesieni nie mają podobno żadnego znaczenia więc nie rozumiem problemu?
Najważniejsze aby zostać bohaterem finału Ligi Mistrzów.
1
@Comentateiro na przestrzeni historii mam wrazenie, ze Niemcy graja dobrze tylko w Niemczech poza nielicznymi wyjatkami
1
@Comentateiro Ja wiem, że jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, by wyciągać daleko idące wnioski i najprawdopodobniej wkrótce odpali, ale zabawne by było, gdyby to był ich Coutinho pod względem słabego transferu.
2
@malicinho To trochę tak jak Anglicy grają dobrze tylko w Anglii czy Włosi we Włoszech.
Oczywiście są wyjątki ale wygląda to bardzo podobnie.
1
@Comentateiro Słabo wygląda również piłkarsko moim zdaniem. Myślałem, że będzie centralną postacią w zespole, a póki co wygląda jak ciało obce.
1
@Stinger_ Powiedz mi, czy Ty umiesz nie przenosić jednej dyskusji do drugiej, czy emocje i złośliwość tak Tobą trzęsą, że musisz zachowywać się tak prymitywnie?
Już nie chciałem zaogniać, ale w dyskusji o ZP, napisałeś brednie o KMŚ nie odnoszące się kompletnie do tematu, więc je zignorowałem, jednak pokazały, ze Ty masz jakiś strasznie uprzedzony stosunek do rozmówców i całkowity brak dystansu. Dla Ciebie dyskusja to walka na śmierć i życie. Zastanów się nad sobą.
1
@Bolton Ja żadnych wniosków nie wyciągam. Po prostu odnotowuję słaby start.
Podsumujemy sezon w maju.
0
@Comentateiro Niestety brednie to większość twoich wpisów - szczególnie te o Złotej Piłce, KMŚ i polityce.
Nie ma znaczenia jaka jest dyskusja, skoro liczby na jesieni nie mają żadnego znaczenia to po co teraz patrzysz na liczby Wirtza? Teraz Wirtz nie ma liczb, gra mocno średnio, a wystarczy, że na wiosnę zagra świetny finał LM, wcześniej półfinał i powiesz, że był najlepszy w całym sezonie.
Nie wiem o jakiej walce mówisz ale trochę ci współczuję jeśli dla ciebie rozmowa w internecie to walka. Zresztą, gdybyś był choć trochę obiektywny to najpierw zobaczył byś jak ty "walczysz" w tematach politycznych, a dopiero później wypominał to komuś innemu.