- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1661 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1661 Culés
1
Ciekawe w której minucie Villarreal zostanie dzisiaj przekręcone xD
0
@MaziFCB i co kolejkę ten sam komentarz.
Jeszcze coś o karnym:)
4
@escarabajo Ciekawe w której minucie real dostanie karnego
1
@Antimadridista~ mamy to.
Spieszę z odpowiedzią: Real dostanie karnego gdy któryś z ich dynamicznych zawodników wpadnie w pole karne rywali i zostanie faulowany. Tak się dzieje w meczach Realu i Bayernu, niestety w naszych nie:(
1
@escarabajo Tak było nie zmyślam.
4
@escarabajo nie dostaliśmy karnego na Garcii bo nie jest skrzydłowym, taka prawda
3
@Faro i nie jest z realu przede wszystkim
1
@MaziFCB ja już wchodząc na flashscore i widzę 1:0 dla realu, od razu wiem że jak się wklikam do szczegółów będzie tam bramka Mbappe z karnego
0
@escarabajo ah tak, a zatem drugi karny z Marsylią podyktowany został po faulu na piłkarzu realu.
Bardzo ciekawe
0
@Dankho94isback ja absolutnie nie przeczę że sędziowie się mylą.
Natomiast ten płacz o karne Mbappe mnie śmieszą. Po prostu.
0
@escarabajo no jakoś nie widziałem żeby Barcelona od czasu wejscia varu otrzymała jakiś absurdalny prezent od arbitrów zaś w przypadku realu sędziowie na ich korzyść mylą się co chwila.
Jeden raz pomylili się na ich niekorzyść w tym sezonie - czerwień dla huijsena.
5 razy pomylili się na ich korzyść:
- 1 kolejka karny dla realu po faulu mbappe na obrońcy.
- 2 kolejka faul tchouameniego przed bramką na 1-0
- 3 kolejka brak karnego dla mallorci
- 5 kolejka brak czerwonej kartki mastantuono
- 2 karny przeciwko Marsylii
+ raz mylili się na korzyść i niekorzyść realu
- 7 kolejka vs Atletico
0
@Dankho94isback sędziowie się mylą. Ja tego nie zaprzeczam, z tymże ja nie o tym.
0
@escarabajo no trudno nie być wkurzonym i nie wylewać żali na forum w sytuacji gdy sędziowie pomagają co chwile realowi :)