- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 704 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 704 Culés
3
Niepopularna opinia: pierwszy Watch Dogs miał ogromny potencjał i mimo, że został mocno ograniczony na premierę, to i tak oferował wiele fajnych rozwiązań technologiczno-graficznych. Watch Dogs 2 podobnie, choć już niektóre elementy były uboższe, przy czym Watch Dogs Legion to już jakaś wykastrowana karykatura ze zdecydowanie mniej żyjącym miastem, roślinnością i po prostu artystycznie brzydsza.
Woda w pierwszym Watch Dogs wizualnie wciąż robi duże wrażenie, śliczna jest. A Ubisoft z każdą kolejną grą cofał się w rozwoju. Fenomen.
3
@macio_944 Pamiętam jaka wojna była przy pierwszych Watch Dogsach bo materiały promocyjne mocno się rozjechały z finalnym produktem. :D
1
@macio_944 mi się podobało, że można sobie pospacerować w Lądku Zdrój
1
@marcin62 No było to skandaliczne :D
1
@macio_944 Watch Dogs Legion to największy syf w jaki grałem xD Nie mogę sobie przypomnieć gorszej gry. Miasto martwe, nie ma określonego bohatera, żadnej immersji, no straszna kaszana. I jeszcze ta optymalizacja Ubisoftu, gra ledwo chodziła na 4 rdzeniowych prockach, bottleneck ze strony cpu w każdej otwartej lokacji, a taki Cyberpunk chodził jak złoto w porównaniu do Legionu na moim ówczesnym i7 7700.
1
@macio_944 Rynek gier ogólnie zaliczył regres. Kiedyś dostawałeś po kilka bangerów rocznie. Era PS4 była niesamowita, mega dojebanych gierek. Teraz? 4-5 dobrych gier rocznie, a era PS5 wygląda biednie patrząc na poprzednika.