La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

0

Superpuchar Półwyspu Iberyjskiego...skoro El Presidente to odpowiada to i Mi również odpowiada! byle tylko nie gdzieś na Pustyni tylko jak sama nazwa wskazuje gdzieś w Hiszpanii/Portugalii.

0

@FcPortoFan1999 A mi nie odpowiada...

0

@Kgorecki2500 Tobie nie odpowiada...to może zamiast tego Superpucharu Arabii zrobić takie derby iberiady?

0

@FcPortoFan1999 Barca-Porto w Finale. Nasza Polska ściana znów na 0 z tyłu i w karnych Barca wygrywa 4-3 i jazda

1

@Andi18 Jeśli nie byłoby dogrywek to takie karne byłyby konkretne.

0

@FcPortoFan1999 Nie, po prostu niech Superpuchar HISZPANII grają w Hiszpanii i tyle

0

@Kgorecki2500 Tylko Superpuchar Arabii* jest rozgrywany w Arabii od lat i niewielkie szanse aby cokolwiek zostało tutaj zmienione.

0

@FcPortoFan1999 Tak samo niewielkie są szanse, żeby ten puchar był zamiast tego xD

0

@Kgorecki2500 A to akurat szkoda bo ewentualni zainteresowani są jak najbardziej na tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?