- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
3
Od turnieju w 98 trzymam kciuki za Francuzów. Potężna kadra, z mistrzostw na mistrzostwa. Jak mam wybór to włączam ich. Ale bez kitu oczy mi już krwawią. Mecz w mecz to samo. Poza małymi wyjątkami.
Ale tak dzisiaj przyszło mi do głowy że to taka, oczywiście zachowując proporcje, dużo lepsza, ale taka reprezentacja Polski.
My na papierze w swoim czasie:
- mistrz Niemiec/Hiszpanii - Lewy
- wicemistrz Turcji - Szymański
- zawodnik Juve (jeszcze wtedy) Wojtek
- Zielu wicemistrz Włoch
- gracz Aston Villi
- świetnie sobie radzący Moder
I tam kilku mniejszych. Przychodzi zgrupowanie, mecze i dramat
Francja?
Potężny zawodnik potężnego Bayernu - Olise - około 40 G/A
Zresztą nie ma co szczegółów pisać:
Dembele, Griez, Thuram, Mbappe, wspomniany Olise.
Zawsze natłok świetnych, bramkostrzelnych ofensywnych graczy a przychodzi co do czego 1:0, 2:0. Straszna do oglądania jest ostatnia Francja.
2
@escarabajo Dlatego że mają od jakiegoś czasu zabetonowanego selekcjonera.
1
@FcPortoFan1999 dokładnie!
2
@escarabajo Moim zdaniem trzeba nowego selekcjonera, świeżości. Francja powinna to zrobić po MŚ 2022 gdzie do końca grali o złoto mimo że cały turniej nie grali wybitnej piłki. To już moim zdaniem był maks co mogli osiągnąć.
Oczywiście, dalej są faworytami ale obawiam się, że jeśli nie geniusz Kyliana Mbappe to Francja nie wygra MŚ.
2
@escarabajo Dziwne że nie chcą mu już podziękować za współpracę.Ale z drugiej strony mogą się bać pewnej łysiny z taktyką na wrzutki.
1
@Stinger_ ale świeżość jest w postaci nowych i młodych zawodników, tylko zarządzający zatrzymał się lata temu.
@FcPortoFan1999 to niech Zidane bierze jakiś klub a do Francji może Xavi?!
2
@escarabajo Naprawdę widzisz Xavinetę jako selekcjonera i to od razu takiej reprezentacji? przecież to jak rzucić na głęboką wodę kogoś kto uczy się pływać.
2
@escarabajo Zawodnicy zawodnikami ale jeśli selekcjoner zatrzymał się na 2018-2020 roku to pora go zmienić.
Zresztą jak sam zauważyłeś mając takie bogactwo w ataku bardzo często oni męczą te spotkania. Oczywiście to nie trener gra ale myślę że jego odejście sprawi, że Francja będzie wyglądać lepiej.
3
@FcPortoFan1999 nie widzę, to żart. Potężna kadra, ofensywna piłka, Postecoglu by tam pasował.
@Stinger_ też tak myślę, czas na zmiany.