- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
23
Najbardziej niewiarygodne w tym sraniu do własnej bramki jest to, że Flick uległ presji zarządu i wystawił Yamala w pierwszym składzie. Jest to absolutnie nielogiczne i rozwalające szatnie, burzące zasady narzucone przez trenera. Zasada jest prosta: spóźniasz się = nie wychodzisz w pierwszym składzie. Jeśli to zostało złamane dla 18-latka to rozwala atmosferę w szatni i nie ma już na czym budować.
Flick mając jakiekolwiek nacisku od zarządu, że ma wystawić Yamala powinien postawić wszystko na jedną kartę i zrobić po swojemu.
5
@KamQiX Długo starałem się bronić zachowań Yamala itd ale tutaj klub posunął się o krok za daleko i w pełni zrozumiem jeśli Flick zdecyduje się odejść po sezonie. Mam tylko małą nadzieję, że te naciski żeby Lamine zagrał były od zarządu, a nie że sam zawodnik poszedł ze skargą wyżej. To by przynajmniej wskazywało na to, że jakieś resztki pokory w sobie ma. Kwestia właśnie z czyjej inicjatywy to wynikło.
3
@KamQiX Co nie? Pocieszam się tym, że kto jak kto ale Flick po prostu by rzucił papierami a nie dał sobą pomiatać więc może to bujdy na resorach są
2
@heniusss Ale to nie wina Yamala, że klub go „wystawił”. Inni też się spóźniali przecież.
2
@partymaker Wiem, dlatego napisałem że to zależy z czyjej inicjatywy cała sprawa wynikła. Yamal zresztą mógł się dostosować do zasad i powiedzieć, że skoro inni w ramach kary nie grali to on też nie zagra wbrew naciskom zarządu, a do tego pozostałby fair wobec kolegów. Bez szczegółów ciężko tak naprawdę wydać opinie, a to że na Yamala też spada krytyka mnie nie dziwi w końcu też jest w tej sprawie „zamieszanym” w jakimś stopniu. To, że jest to niesłuszne względem tego co wiemy to już inna sprawa.