- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
8
GTA III: 97/100 od krytyków, 8.0/10 od graczy (Metacritic)
GTA Vice City: 95/100 od krytyków, 8.6/10 od graczy (Metacritic)
GTA San Andreas: 95/100 od krytyków, 9.1/10 od graczy (Metacritic)
Red Dead Redemption: 95 od krytyków, 8.9/10 od graczy (Metacritic)
Max Payne 3: 86/100 od krytyków, 8.0/10 od graczy (Metacritic)
GTA IV: 98/100 od krytyków, 8.3/10 od graczy (Metacritic)
GTA V: 97/100 od krytyków, 8.5/10 od graczy (Metacritic)
Red Dead Redemption 2: 97/100 od krytyków, 8.9 od graczy (Metacritic)
GTA VI: ?
Rockstar Games to chyba jedyna firma, albo jedna z bardzo niewielu, która od kilkudziesięciu lat trzyma najwyższy możliwy poziom i to jednogłośnie w kwestii krytyków i graczy (co się rzadko zdarza). Każda gra jest świetna, albo wybitna. Dlatego absolutnie nie dziwi przesunięcie premiery GTA VI - to prawdopodobnie znów będzie produkcja, o której będzie się mówiło przez lata, tak jak się mówi o RDR2, czy GTA IV, czy nawet San Andreas.
RDR2 też był przesuwany 3x. Wszystko się zgadza i nie zdziwiłbym się, gdyby oni mieli to już zaplanowane od dawna.
3
@macio_944 jakbyś szybciej klikaj w te klawiature to gra już by była a tak dalej jej nie ma Maciusiu
4
@Kessie @Luciano99 dlaczego twoich niewolników stać na internet i jakikolwiek sprzęt obsługujący chociaż w trybie tekstowym La Bambe?
2
@macio_944 Ciężkie życie hejtera, ciężkie...
2
@macio_944 Gracze płaczą o przesuwanie premier, a jak dostają produkty którym ewidentnie przydałoby sie właśnie przesunięcie premiery to beczą, ze zabugowane i mogli przełożyć xD
0
@marcin62 gracze płaczą o robienie z nich debili :D po co mówić że się skończy na jesień 2025 jak faktycznie się skończy ponad rok później? Przecież to totalny brak profesjonalizmu... A tak naprawdę to oczywiście paskudna strategia marketingowa którą stosują ostatnimi czasy wszyscy.