- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1483 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1483 Culés
2
Bierzecie w ciemno taki wynik w marcu 2026 ? ;)
https://zapodaj.net/plik-zVF63yQhpb
8
@Bernard777 To chyba dobry wynik skoro awansują dalej i to jeszcze bez dogrywki.
1
@Bernard777 Pomijając kwestie tego wyniku, to powiem tak: jeśli chodzi o poziom, jaki należy zaprezentować na mundialu, to nasza reprezentacja jest patałachem i partaczem w jednym. Ja bym ich na żadne mistrzostwa nie wysyłał! Przyniosą tylko wstyd i tyle!
1
@FCBparasiempre powiedz proszę że to swego rodzaju jakaś dziwna forma żartu/ironii??
1
@Bobo25 Widziałeś w jaki sposób awansowali na Euro i jak się tam zaprezentowali? Bez komentarza
1
@FCBparasiempre To jeszcze za Probierzówki było.Tutaj styl grania troszkę jest zmieniony.
0
@FCBparasiempre No i? Nawet jakby grali największą kaszanę to i tak za każdym razem chciałbym żeby awansowali na każdy duży turniej.
0
@FcPortoFan1999 Owszem, jest zmieniony ale nie na tyle żeby godnie zaprezentować się w fazie grupowej mundialu a już napewno nie na wyjście z grupy...
0
@Bobo25 A ja bym niechciał, gdyż ta kaszana jest tylko i wyłącznie napychaniem sobie kasy w kieszenie, zwłaszcza przez pana Kulesze. Nienawidze czegoś takiego, jak granie dla kasy a nie dla ojczyzny!
1
@FCBparasiempre My na mundial niezależnie od selekcjonera jeździmy zawsze po to samo.Jakoś wyślizgnąć się z grupy a później jakoś odpaść.Najczęściej przepadamy w grupie.Swoją drogą dla selekcjonerów w XXI wieku mistrzostwa świata są przeklęte bo po nich zawsze tracą robotę.