- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
5
Chwilę musiałem oderwać się od bigosu, bo mam już psychicznie dość tych przygotowań do świąt i scroluję tę stronę nie rozumiejąc o co chodzi. Jest tego tyle, że nawet nie jestem w stanie znaleźć genezy z tą gender-neutral-nowomową, ale zapodam taką ciekawostkę. W japońskim rzeczowniki nie odmieniają się przez przypadki, liczby i rodzaje, a czasowniki przez osoby, liczby i rodzaje. La bamba musi przejść na japoński.
3
@misterio proszę ;)
https://zapodaj.net/plik-SA1oZMSKeg
3
@DragonxNF A w sumie to nie pracodawcy tylko osoby/firmy pracodawcze :P
1
@misterio możecie sobie szukać kogo chcecie. Nigdy nie będzie osoby lepszej niż Popitek12
1
@misterio To zdanie chyba nie do końca ma sens. Tam na pewno ma być przeczenie?
1
@misterio Musi? Z jakiego niby powodu? Bo ktoś tak sobie nagle wymyślił?
0
@MessiForeverTheBest O którym przeczeniu mówisz, bo są dwa? W każdym razie jeśli coś gdzieś w życiu oglądałeś z napisami generowanymi przez AI, pewnie zauważyłeś, że napisy czasem gubią płeć. To nie tak, że to dziwne, tylko faktycznie odrywając to co się dzieje na ekranie nie ma różnicy między zrobiłeś/zrobiłaś. Dlatego automatyczne tłumaczenie często nie ogarnia.
1
@misterio o matko raz oglądałem film z napisami AI - nigdy więcej
Nie chodziło o problem zrobiłeś/-aś tylko te napisy były tak chaotyczne, bez składni... No trochę jak słynne ,,duży dym chłód chłód"