- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1557 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1557 Culés
0
Mam sobie w zwyczaju zawsze w święta puszczać na YT kompilacje najlepszych meczów ubiegłego roku no i oczywiście pojawił się mecz rewanżowy z Interem…
Był to pierwszy skrót tego meczu który obejrzałem w TV bo miałem przyjemność być na tym meczu na magicznym sektorze kibiców Barcy no i oglądając dalej to nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem my ten mecz prze****śmy. Bardziej to mi siedzi niż ten obskurny Liverpool na Enfield.
1
@barcafan1789 Dlatego właśnie ja nie wracam do takich skrótów, żeby nie reaktywować ponownie w głowie tych uczuć, które mi towarzyszyły w tamtym momencie.
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego ja nie oglądałem ani jednego skrótu tego meczu do tej pory. Po prostu nie wierzę że nie udało się pokonać tego Interu, więcej pecha nie mogliśmy mieć… Przecież gdyby ten strzał Yamala w słupek przed bramką na 3-3 byl uderzony 5cm bardziej w lewo to równie dobrze moglibyśmy świętować wymarzoną LM po 10 latach bo mecz z PSG byłby meczem kosmicznym i wiem że byśmy go wygrali…
0
@barcafan1789 to trzeba byłoby zapytać marciniaka dlaczego w meczach realu na korzyść madrytu widzi wszystko (spalony Bayernu którego nikt na stadionie nie mógł być pewnym, podwójne uderzenie Alvareza przy karnym), a w meczach Barcy nie widzi nic :)
0
@barcafan1789 Wiele czynników się złożyło na wynik tego mecz
- Sommer w wybitnej formie
- Zbyt wysoka obrona w końcówce spotkania przy wyniku dającym awans
- Brak szczęścia (lub precyzji) typu słupki
- Babole obrońców w tym Araujo i Gerard
Taka jest piłka. Nic w niej nie jest oczywiste.
Komentarz usunięty
0
@barcafan1789 No osobiście mecz z Interem trafił do mojego najbardziej bolesnego top 3.
Chelsea 2012
Liverpool 2019
Inter 2024
Tyle bólu...