- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
27
I popatrz Bożenko, jutro sylwester, zaraz nowy rok, Złota Piłka fcbarca.com, Superpuchar Arabii Saudyjskiej, niespełnione marzenie w Lidze Mistrzów, mundial, wakacje, start nowego sezonu, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie i człowiek nie zauważy jak kolejny rok minie.
0
@July_6_BcN Jakie masz niespełnione marzenie w lidze fraudów?
0
@July_6_BcN a Żuli dalej sama…
1
@FcPortoFan1999 od 10 lat czekam, aż Barcelona wzniesie Puchar.
@Kozinho. kolejny rok mija, a ja niczyja xd
Idzie przywyknąć.
0
@July_6_BcN złota pilka wlasnie kurde,jyz pewnie powedrowała do Oskiego i okej@FcPortoFan1999 czy kiedy jest? Bo moze przegapilem :(
1
@fejkenq jeszcze nie było, ale nie wiem kiedy jest.
2
@July_6_BcN To czyli się spełni. @fejkenq Za ten rok nie zasłużyłem.
0
@FcPortoFan1999 Złota piłeczka dla Oskiego,tyle :))
0
@fejkenq Nie myśl tak.Zwłaszcza nikt niech nie myśli aby Mnie nominować.
0
@FcPortoFan1999 wszystko juz rozstrzygniete,zwyciezca znany :)))
0
@fejkenq Ja bym nie chciał tego wygrać.Po co mam później się tłumaczyć?
0
@FcPortoFan1999 nie masz obowiazku sie tlumaczyc nikomu :)
2
@FcPortoFan1999 Oski, najwyżej oddasz biednym, np. Tym z zakładu @Luciano99 xd
1
@July_6_BcN Ciekawe co wydarzy się wcześniej Barcelona zdobędzie LM, czy Ty znajdziesz faceta ;)
3
@fcbarcafan19 to z @Kessie juz koniec? ;(
2
@fcbarcafan19 ale żeś teraz rzucił klątwę na Barcelonke
1
@fcbarcafan19 myślę, że to pierwsze, bo gdybym stawiała na to drugie, to istniałoby duże ryzyko, że Barcelona już nigdy więcej nie wygra LM…
1
@Kozinho. Nie wiedziałem co czynię. Wybacz :)
3
@fejkenq ciepłe piwo podane przez @July_6_BcN przesądziło
@blakkudium @mekston
1
@fejkenq Ja będę miał taki obowiązek. @July_6_BcN To w razie czego plan B.
1
@FcPortoFan1999 kiedy bedziesz mial?
@Kessie cieple piwo to grzech :))
0
@fejkenq Jak przypadkiem Mi na złość wręczycie piłeczkę.
0
@FcPortoFan1999 na złosc? Dlaczego tak uwazasz?
0
@fejkenq Dlatego że Ja tego nie chcę a ktoś po złości mnie chce nominować.
0
@FcPortoFan1999 po zlosci nic nie jest typowane..
0
@fejkenq Czyżby? :)
0
@FcPortoFan1999 tak