- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
4
Tak jak krytykuje Cubarsiego od bardzo dawna tak wczoraj zagrał naprawde dobrze. Za to Gerard Martin po udanym początku gdzie dobrze wyprowadzał piłke i wygrywał pojedynki główkowe grał z minuty na minuty co raz gorzej. Druga połowa to już tragedia, przegrał praktycznie każdy pojedynek siłowy z napastnikiem Espanyolu.
1
@Derean to już kolejny mecz gdzie Martin pokazuje że mimo dużego rozwoju to nie jest zawodnik na wyjściowego środkowego obrońcę
0
@Seledynowy tym bardziej należy docenić, że wygrywamy mecze z takimi zawodnikami. To, że on gra w wyjściowym składzie wiele mówi o naszej kadrze i dyspozycji innych zawodników.
@Derean ciężko wygrywać pojedynki siłowe, jak się jest słabszym fizycznie od kogoś. To nie gra w papier kamień nożyce, gdzie masz loterię kto wygra. Jeśli gość jest od Ciebie silniejszy, to jak chcesz z nim wygrać walkę fizyczna?
1
@mrboom Jak gość jest silniejszy to musisz być sprytniejszy. Jako obrońca możesz przegrać jeden pojedynek z kilku, a nie każdy.
0
@Derean nie wymagajmy od chłopaka, który rok temu kopał w drugiej drużynie, a po awansie przez braki kadrowe do pierwszej drużyny, wyglądał jak dziecko we mgle, że będzie ostoją i filarem defensywy. On i tak zrobił ogromny progress. Bądźmy realistami ;)
0
@mrboom Oczywiście, że tak, ale jeśli gra jako podstawowy zawodnik to niestety musi być z tego rozliczany. Najlepszym stoperem na świecie nie zostanie, ale na pewno nadal się będzie rozwijał, a tzw. "squad players" są bardzo cenni.