- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
1
Rudiger i Embape dostaną minuty w klasyku. Zagrają z blokadami bólowymi
1
@BojanKriKicz I po kij im tego Kimbappe zajeżdżać? przecież to nie jest finał mistrzostw świata czy ligi europy/konferencji.
1
@FcPortoFan1999 właśnie to jest cały Madryt, taka nienawiść do Barcelony i chęć wygrania że nie odpuszcza nikomu. No i ego embape gral też w grudniu z bólem żeby pobić rekord Cristiano xd
0
@FcPortoFan1999 może dla nich jest?, no chyba że przegrają to wtedy nic nieznaczące trofeum
0
@FcPortoFan1999 to jest Oski Superpuchar czyli cos lepszego niz Puchar
0
@BojanKriKicz W ten sposób to mogą się go pozbyć na dłuższą przerwę ale jak sobie uważają... @kulek22 Tylko czy to jest warte ryzyka kolejnego urazu? @mekston W Portugalii ten oto Super Puchar powoduje sytuację że kto wygrywa ten nie wygrywa mistrzostwa więc..
0
@FcPortoFan1999 ale nie w Hiszpanii Oski
0
@mekston Co to za triumf jak mogą wykluczyć swojego najlepszego zawodnika na np. 1 miesiąc?
0
@FcPortoFan1999 Mbappe ma tendencje do wczesniejszego powrotu z urazow i jest okej
0
@mekston Jak wróci i przegrają to wiadomo przez kogo.
0
@FcPortoFan1999 nie wiadomo, ostatnio z Kylianem wygrali
Swoja droga Ronaldo tez u bialych przez pierwsze 2 lata wygral tylko 1 klasyk
0
@mekston Zapowiada się że Kimbappe w takim razie podobnie będzie miał z wygranymi ligami-czyli dość rzadko.
0
@FcPortoFan1999 Christopher wziął 2/9 w La Liga
0
@mekston To zapowiada się podobna liczba u Kimbappe.Przynajmniej w tym będą podobni.
0
@FcPortoFan1999 w repce to Mbappe ma MŚ i jescze vice, ale tez ten drugi ma cel i nasz Pops o tym wie
0
@mekston To w zamian nie wygra ligi fraudów.
0
@FcPortoFan1999 moze ukasic bo gra u bialych a na nich sedziowie patrza przychylnym okiem