- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
5
Jak przedłużą Christensena to dopełni sie schemat że nie kupimy latem nikogo do obrony tylko dobierzemy jakiegoś kota w worku jak ten. Nawet na darmowego Senesiego sie nie załapiemy bo Juve go dogaduje a my nic. O Schlotterbecku nawet nie wspomnę bo inne kluby są coraz bardziej zainteresowane a zanim nasi sie zbiorą to będzie po sprawie. Jeszcze Deco stwierdził ostatnio że po przybyciu Cancelo każda formacja jest obsadzona podczas gdy Flick mówił że chciał ŚO ale nie dało rady.
W linku jest bład tylko dodam bo on ma 18 lat
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
4
@BORO_12 mocne źródło z wysp wczoraj. W sumie nie dziwię się przy naszych finansach jeśli akurat po niego ruszymy bo o ile cenię jego jakość i profil to zwyczajnie z trójki on/Nico/Bastoni jest prawdopodobnie jedynym realnym przez kończącą się umowę
4
@BORO_12 Rozumiem odpuszczenie Schlotterbecka, zrozumiem, że Konate, Upamecano, Guehi mogą chcieć za dużo pieniędzy i jest o nich licytacja. Ale za uja nie zrozumiem, jak oni tak sobie odpuszczą Senesiego, przy którym głównie mówi się o Juventusie
1
@ViscaelBarca2007 Senesi jest profilowo idealny ale nie widomo czy finalnie wypali i przydałby sie naturalny lider obrony jak Schlotterbeck a mam wątpliwości czy Senesi kimś takim będzie. Ale w naszej sytuacji to on już teraz powinien być zaklepany bez względu na inne cele
3
@BORO_12 ma doświadczenie i zarządza linią obrony w zespole z PL. Trzeba być dobrej myśli, że powtórzyłaby się historia jak z Rapha. Oczywiście jakbym miał zrobić swoją kolejność na celów na LŚO to byłby u mnie dopiero na 3 miejscu, ale nadal byłbym bardzo zadowolony jakby przyszedł.
3
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Luciano99 Juve ponoć oferuje Senesiemu ok. 5-6 mln € (zakładam, że to kwota netto), więc można byłoby powalczyć o niego, oferując mu podobne pieniądze.